انجام پایان نامه حقوق تمامی گرایش ها + مشاوره رایگان ۲۴ ساعته!

,

نوشتن پروپوزال و پایان نامه ارشد و دکترا حقوق و همچنین مشاوره پایان نامه ارشد حقوق با توجه به ماهیت این رشته کاری حساس و زمان بر است و در موقعیت شغلی و ادامه تحصیلات دانشجو تاثیر بسزایی دارد؛به همین دلیل گرفتن منتور برای انجام این روند،کار را آسان تر می کند. انتخاب موضوع پایان نامه حقوق نیز براساس گرایش های این رشته صورت می پذیرد که همه ترین گرایش ها و زیرشاخه های این رشته شامل : حقوق خانواده،حقوق جزا و جرم شناسی،حقوق بین الملل،حقوق تجارت بین الملل،حقوق عمومی،حقوق شرکت های تجاری،حقوق سیاسی،نف،گاز و حقوق اقتصادی و……می باشد.

برای انجام صفر تا صد پایان نامه ارشد حقوق با مشاوران و متخصصان بهترین سایت ترجمه و مشاوره در پایان نامه با این شماره تماس بگیرید: ۶۲۸۷ ۹۸۱ ۰۹۳۵

انجام پایان نامه حقوق ارشد و دکتری

داوطلبان گروه انسانی رشته حقوق را به عنوان محبوب ترین رشته ها انتخاب می کنند.

رشته حقوق در برگیرنده تمامی روابط و مشکلات موجود در زندگی و جامعه می ‌باشد. رشته حقوق به سه دسته حقوق عمومی و حقوق خصوصی و حقوق بین‌الملل تقسیم می‌شود.

رشته حقوق عمومی، در برگیرنده روابط میان مردم و دولت است.

رشته حقوق خصوصی، در برگیرنده روابط میان مردم است.

رشته حقوق بین الملل، در برگیرنده روابط میان دولت و سازمان های بین المللی است.

مقطع کارشناسی ارشد و گرایش های آن

در مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق گرایش های بسیاری وجود دارد که دانشجویان می‌ توانند در هر یک ثبت نام کرده و ادامه تحصیل بدهند.

در ادامه برخی از این گرایشات را ذکر خواهیم کرد.

گرایش حقوق خصوصی، گرایش حقوق ارتباطات، گرایش حقوق ثبت اسناد و املاک، گرایش حقوق جزا و جرم شناسی، گرایش حقوق نفت و گاز، گرایش حقوق مالی ، گرایش حقوق اقتصادی، گرایش حقوق تجارت الکترونیکی، گرایش حقوق بشر، گرایش حقوق دادرسی اداری، گرایش حقوق محیط زیست ،گرایش حقوق تجارت بین الملل و…

مقطع دکترا رشته حقوق و گرایش های آن

گرایش حقوق عمومی، گرایش حقوق جزا و جرم شناسی، گرایش حقوق بین الملل عمومی ،گرایش حقوق خصوصی، گرایش حقوق نفت و گاز، گرایش فقه و حقوق جزا

نحوه ی انجام پایان نامه حقوق

برای انجام پایان نامه ارشد باید به سراغ منابع معتبر که در نشریات موجود است رفت و همچنین از مدارک کتاب شناسی و دایرالمعارف ها نیز می توان برای سرچ استفاده کرد. نحوی انجام پایان نامه توسط کافه یادداشت به این صورت است که ابتدا عنوان انتخابی شما مورد بررسی قرار می گیرد و اگر عنوانی را انتخاب نکرده باشید تیم ما عنوان مناسبی را برای پایان نامه شما انتخاب میکند و پس از تایید استاد راهنما، پروپوزال نوشته می شود و سپس پایان نامه را به صورت کامل براساس قوانین تعیین شده توسط داشنگاه می نویسیم سپس پس از تحویل پایان نامه اصلاحاتی که توسط استاد راهنما داده شده را انجام میدهدیم و در انتها پاورپوینت جلسه دفاع ساخته می شود.ش ما میتوانید پس از دفاع ،پایان نامه خود را توسط تیم ما در ژورنال های ایرانی و خارجی ثبت کنید.

از آنجا که انجام پایان نامه حقوق در مقطع ارشد و دکترا، زمان‌بر بوده و امکان دارد از زمانی که اقدام به انجام پروپوزال ارشد حقوق می‌ کنیم تا روز جلسه دفاع بیشتر از زمان تعیین شده طول بکشد اما دانشجویان نباید دلسرد شوند بلکه باید تلاش کنند تا درجه یک ترین موضوع برای پایان نامه حقوق خود انتخاب کنند. عده ای از دانشجویان به گروه های مشاوره ای رجوع می کنند تا از طریق آن ها نوشتن پروپوزال ارشد حقوق تا اتمام پایان نامه را هدایت کنند.

 

بد نیست بخوانید!

انجام پایان نامه عمران و مشاوره ۲۴ ساعته (رایگان!)

انتخاب موضوع برای پایان نامه حقوق

علم حقوق حوزه ‌های گسترده ‌ای دارد و به تحلیل قانون و مقررات موجود در جامعه می پردازد. این رشته بسیار کاربرد دارد و برای انجام پایان نامه حقوق می توان موضوعات گسترده ای در همه زمینه ها انتخاب نمود .دانشجویان فارغ التحصیل مشاغلی چون وکالت، قضاوت ،مشاوره حقوقی ،سردفتر اسناد رسمی و… را انتخاب می کنند.

برای دانشجویان انتخاب یک موضوع برای پایان نامه حقوق کاری بسیار دشوار می باشد زیرا آن ها یک موضوع غیر تکراری و درجه یک می‌ خواهند. دانشجویان ارشد و دکترا باید طبق علاقه خود در زمینه به خصوصی، یک مبحث را انتخاب کرده و با گرفتن راهنمایی و مشاوره از متخصصان این حوزه یک پایان‌نامه مطلوب را ارائه دهند.

اهمیت انتخاب یک موضوع برای پایان نامه ارشد حقوق این است که راه دانشجو پس از قبولی و دفاع در پایان نامه قطع نشود و بعد از آن دانشجو بتواند مقاله ISI خود را چاپ کند و یا امکان پذیرش داشته باشد و ادامه تحصیل بدهد.

تکراری بودن موضوعات پایان نامه برای دانشجویان قابل قبول نیست و نباید کسی قبل تر این موضوع را انتخاب کرده باشد.

اگر برای انتخاب موضوع برای پایان نامه ارشد حقوق از مسائل مهم روز استفاده کنید کم تر دچار تکراری شدن می ‌شوید. دانشجویان باید پس از انتخاب موضوع به وب سایت ایران داک مراجعه کنند و از صحت تکرار و غیر تکراری شدن اطمینان پیدا کنند.

گرایش حقوق خصوصی: این گرایش جز پرطرفدار ترین گرایش ها می باشد. اکثر دانشجویان تحصیلات تکمیلی این گرایش را انتخاب می کنند.

حقوق خصوصی به تنظیم و بررسی روابط بین اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی شرکت های تجاری می پردازد.

تحلیل روابط حقوقی میان خانواده ها، اشخاص و کارهای تجاری در این حوزه قرار دارد برخی از عناوین مناسب برای پایان نامه ارشد شامل:

 • مطالعات ویژه برای مقایسه کردن نظام حقوقی در ایران و سایر نظام های حقوقی در خارج از کشور
 • بررسی حقوق بشر در ابعاد گوناگون
 • بررسی احکام حقوقی از نظر اقتصادی
 • بررسی حقوق بین الملل و سازمان های آن
 • بررسی حقوق و قوانین مختلف در زمینه های گوناگون

گرایش حقوق جزا و جرم شناسی: این گرایش جزء حقوق عمومی است و شامل مجازات ها، شرایط عمومی و اختصاصی جرایم، آیین دادرسی کیفری، جرم شناسی ،جامعه شناسی، پیشگیری از وقوع جرم می باشد.

برخی از عناوین پایان نامه شامل:

 • بررسی احکام تجاری و خصوصیات آن
 • بررسی علل ورشکستگی در شرکت های تجاری و مشکلات حقوقی آن ها
 • ماهیت اسناد تجاری
 • جرایم اقتصادی و قوانین حاکم بر آن
 • جرایمی که مربوط به اطفال و نوجوانان است
 • حمایت از حقوق زنان و مجازات های کیفری آن ها
 • اثبات دعاوی و رسیدگی حقوقی و کیفری بر آن ها

 گرایش حقوق عمومی :این گرایش به تنظیم قوانین و قواعد میان مردم و دولت و سازمانهای اداری و می‌پردازد نوزادی که می توان از آنها برای پایان نامه ارشد استفاده نمود شامل:

 • دیدگاه نظام حاکم برایران به حقوق جامعه
 • بررسی حقوق افراد زیر نظر قوانین جامعه
 • نقش دیوان قضایی در حقوق عامه
 • بررسی دیدگاه نظام اسلامی و اثر آن بر حقوق جامعه

 گرایش حقوق بین الملل: در این گرایش که جز حقوق عمومی می باشد به بررسی قوانین و قواعد حاکم بر روابط بین‌الملل دولت ها و سازمان ها می پردازد از جمله موضوعاتی که می توان برای پایان نامه ارشد انتخاب نمود شامل:

بررسی وظایف دولت ها و مسئولیت های بین المللی آن ها

 

 

بهتر است بدانید!

انجام پایان نامه روانشناسی ارشد و دکتری + مشاوره انتخاب موضوع پایان نامه به صورت رایگان!

 

خدمات کافه یادداشت برای انجام و مشاوره پایان نامه حقوق

انتخاب موضوع رساله ارشد و دکتری حقوق
اطمینان از تکراری نبودن موضوع پایان نامه حقوق
مشاوره نوشتن پروپوزال دکتری حقوق / نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد حقوق
انجام اصلاحات پروپوزال حقوق طبق نظر استاد راهنما
مشاوره نوشتن رساله دکتری حقوق – مشاوره نوشتن رساله ارشد حقوق
انجام اصلاحات رساله حقوق طبق نظر استاد راهنما
آماده کردن فایل پاورپوینت ارائه در روز دفاع از رساله حقوق

گروه های مشاوره ای برای انجام پایان نامه حقوق

گروه ‌های مشاوره ای برای این که یک پایان نامه حقوق مناسب و قابل قبول ارائه دهند خدمات گسترده‌ ای را به دانشجویان معرفی می ‌کنند.

مواردی از این خدمات شامل:

 • انتخاب موضوع برای پایان نامه حقوق
 • مشاوره برای نوشتن پروپوزال ارشد حقوق و دکترا حقوق
 • مشاوره در زمینه انجام پایان نامه ارشد حقوق اطمینان دهی برای انتخاب یک موضوع غیر تکراری تصحیح ایرادات و مشکلات پایان نامه
 • ارائه فایل های پاورپوینت برای دفاع از پایان نامه

 و…

 گرفتن مشاوره می تواند گامی مهم باشد تا در مسیر حرفه ‌ای خود با انجام پایان نامه حقوق ارشد و دکترا یک رساله قابل قبول در رزومه خود ثبت کنید.

مشاوره و انجام پایان نامه ارشد و دکترا حقوق

انجام پروپوزال ارشد حقوق

واژه پروپوزال به معنی پیشنهاد پژوهشی است در واقع انجام پروپوزال ارشد طرحی است که دانشجو در ذهن خود دارد و قصد عملی کردن آن را دارد نوشتن پروپوزال به عنوان یک جنبه پیشنهادی است و از طریق آن می توان دیگران را نسبت به طرح خود مجاب کرد.

انواع قسمت های پروپوزال حقوق و پایان نامه ارشد حقوق

 پروپوزال ارشد و پایان نامه حقوق بر خلاف رشته های دیگر شامل ۵ فصل نیست! و بسته به موضوع از قسمت ‌های مختلفی چون:

 • عنوان موضوع و مقدمه
 • کلیات مسئله
 • دو فصل دیگر مربوط به توضیحات موضوع است. در حقیقت در رشته حقوق برای انجام فصل چهار پایان نامه نیازی به نرم افزار خاصی برای تحلیل ندارید!

و…

برای انجام پروپوزال ارشد حقوق باید موارد تخصصی و علمی را رعایت کنید و برای خواننده این اصطلاحات را توضیح دهید.

ویژگی های پروپوزال ارشد حقوق

پروپوزال نهایی و نوشته شده باید یک سری ویژگی های اصلی و مهم داشته باشد تا بتوان به خوبی آن را ارائه داد از جمله ویژگی های پروپوزال می توان:

 1. داشتن اعتبار علمی
 2. طبق روش ها و آزمایشات علمی که به روز هستند انجام شوند.
 3. دربخش های مختلف پروپوزال شفافیت و انسجام وجود داشته باشد.
 4. انتخاب موضوع مناسب و تخصصی
 5. استفاده از متدها و روش های مطالعاتی
 6. بیان ایده های علمی
 7. با داشتن علم و دانش تخصصی پیش رفتن

 برای انتخاب موضوع برای پایان نامه ارشد و دکترا حقوق از پی دی اف زیر میتوانید کمک بگیرید.

موضوع پایان نامه رشته حقوق

برای سفارش انجام پایان نامه ارشد و دکترای حقوق می توانید فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

سفارش پروژه دانشگاهی

 • مثلا: پایان نامه - ترجمه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *