انجام پایان نامه ارشد حقوق تمامی گرایش ها + مشاوره رایگان ۲۴ ساعته!

,
 • انجام پایان نامه ارشد حقوق

  انجام پایان نامه حقوق، یکی از موضوعاتی است که به طور ویژه در دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی مورد توجه قرار می‌گیرد. حقوق، به عنوان یکی از رشته‌های پایه و حیاتی علوم انسانی، شامل مباحثی چون حقوق جزایی، حقوق مدنی، حقوق تجارت، حقوق بین‌الملل، حقوق بشر و غیره می‌شود. در این حوزه، پایان نامه حقوق یک فرصت عالی برای دانشجویان است تا با موضوعات مرتبط با حقوق آشنا شوند، پژوهشی در عمق انجام دهند و نتایج خود را به اشتراک بگذارند. با انجام پایان نامه حقوق، دانشجویان می‌توانند مسائل پیچیده و آمیخته را مرور کنند، ابزارهای قانونی را بررسی کنند و به مطالعه این علم عمیق‌تر بپردازند. به علاوه، با تحلیل دقیق قوانین و دستورالعمل‌ها، آن‌ها می‌توانند به دست آوردن نتایج مهمی برای سازمان‌ها و جامعه در طولانی مدت کمک کنند.

  نوشتن پروپوزال و پایان نامه ارشد حقوق و همچنین مشاوره پایان نامه ارشد حقوق با توجه به ماهیت این رشته کاری حساس و زمان بر است و در موقعیت شغلی و ادامه تحصیلات دانشجو تاثیر بسزایی دارد؛به همین دلیل گرفتن منتور برای انجام این روند،کار را آسان تر می کند. انتخاب موضوع پایان نامه حقوق نیز براساس گرایش های این رشته صورت می پذیرد که همه ترین گرایش ها و زیرشاخه های این رشته شامل : حقوق خانواده،حقوق جزا و جرم شناسی،حقوق بین الملل،حقوق تجارت بین الملل،حقوق عمومی،حقوق شرکت های تجاری،حقوق سیاسی،نف،گاز و حقوق اقتصادی و……می باشد.

  برای انجام صفر تا صد پایان نامه ارشد حقوق با مشاوران و متخصصان بهترین سایت ترجمه و مشاوره در پایان نامه با این شماره تماس بگیرید: ۶۲۸۷ ۹۸۱ ۰۹۳۵

  اهمیت انجام پایان نامه 

  انجام پایان نامه در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری اهمیت بسیار زیادی دارد. در زیر به برخی از مهمترین دلایل انجام پایان نامه اشاره شده است:

  • تقویت مهارت‌های تحقیق و نوشتاری: انجام پایان نامه باعث تقویت مهارت‌های تحقیق، تحلیل، ارزیابی و نوشتاری دانشجو می‌شود.
  • تسهیل در پذیرش به دوره دکتری: داشتن پایان نامه خوب می‌تواند در پذیرش دانشجو به دوره دکتری کمک کند.
  • افزایش دانش و تخصص: انجام پایان نامه، به دانشجو این امکان را می‌دهد که به عمق ترین جزئیات موضوع مورد نظر خود بپردازد و به تخصص و توانایی‌های خود در زمینه‌ی مورد نظر برسد.
  • ارتقای توانایی‌های شغلی: انجام پایان نامه، می‌تواند به دانشجو در ارتقای توانایی‌های شغلی خود کمک کند، به خصوص اگر موضوع پایان نامه با حوزه کاری آن‌ها مرتبط باشد.
  • ارتقای سطح اطلاعات: انجام پایان نامه باعث ارتقای سطح دانش و اطلاعات دانشجو در زمینه‌ی مورد نظر می‌شود.
  • افزایش اعتماد به نفس: انجام پایان نامه و بهبود مهارت‌های تحقیق و نوشتاری می‌تواند به دانشجو در افزایش اعتماد به نفس و رشد شخصی کمک کند.
  • ارتباط با اساتید و افزایش شبکه روابط: انجام پایان نامه به دانشجو فرصتی برای برقراری ارتباط با اساتید و متخصصان حوزه‌ی مورد نظر خود می‌دهد که می‌تواند به افزایش شبکه روابط منجر شود.

  بد نیست بخوانید!

  انجام پایان نامه عمران و مشاوره ۲۴ ساعته (رایگان!)

  مقطع کارشناسی ارشد حقوق و گرایش های آن

  در مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق گرایش های بسیاری وجود دارد که دانشجویان می‌ توانند در هر یک ثبت نام کرده و ادامه تحصیل بدهند.

  در ادامه برخی از این گرایشات را ذکر خواهیم کرد.

  گرایش حقوق خصوصی، گرایش حقوق ارتباطات، گرایش حقوق ثبت اسناد و املاک، گرایش حقوق جزا و جرم شناسی، گرایش حقوق نفت و گاز، گرایش حقوق مالی ، گرایش حقوق اقتصادی، گرایش حقوق تجارت الکترونیکی، گرایش حقوق بشر، گرایش حقوق دادرسی اداری، گرایش حقوق محیط زیست ،گرایش حقوق تجارت بین الملل و…

  گرایش حقوق خصوصی: این گرایش جز پرطرفدار ترین گرایش ها می باشد. اکثر دانشجویان تحصیلات تکمیلی این گرایش را انتخاب می کنند.

  حقوق خصوصی به تنظیم و بررسی روابط بین اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی شرکت های تجاری می پردازد.

  تحلیل روابط حقوقی میان خانواده ها، اشخاص و کارهای تجاری در این حوزه قرار دارد برخی از عناوین مناسب برای پایان نامه ارشد شامل:

  • مطالعات ویژه برای مقایسه کردن نظام حقوقی در ایران و سایر نظام های حقوقی در خارج از کشور
  • بررسی حقوق بشر در ابعاد گوناگون
  • بررسی احکام حقوقی از نظر اقتصادی
  • بررسی حقوق بین الملل و سازمان های آن
  • بررسی حقوق و قوانین مختلف در زمینه های گوناگون

  گرایش حقوق جزا و جرم شناسی: این گرایش جزء حقوق عمومی است و شامل مجازات ها، شرایط عمومی و اختصاصی جرایم، آیین دادرسی کیفری، جرم شناسی ،جامعه شناسی، پیشگیری از وقوع جرم می باشد.

  برخی از عناوین پایان نامه شامل:

  • بررسی احکام تجاری و خصوصیات آن
  • بررسی علل ورشکستگی در شرکت های تجاری و مشکلات حقوقی آن ها
  • ماهیت اسناد تجاری
  • جرایم اقتصادی و قوانین حاکم بر آن
  • جرایمی که مربوط به اطفال و نوجوانان است
  • حمایت از حقوق زنان و مجازات های کیفری آن ها
  • اثبات دعاوی و رسیدگی حقوقی و کیفری بر آن ها

   گرایش حقوق عمومی: این گرایش به تنظیم قوانین و قواعد میان مردم و دولت و سازمانهای اداری و می‌پردازد نوزادی که می توان از آنها برای پایان نامه ارشد استفاده نمود شامل:

  • دیدگاه نظام حاکم برایران به حقوق جامعه
  • بررسی حقوق افراد زیر نظر قوانین جامعه
  • نقش دیوان قضایی در حقوق عامه
  • بررسی دیدگاه نظام اسلامی و اثر آن بر حقوق جامعه

   گرایش حقوق بین الملل: در این گرایش که جز حقوق عمومی می باشد به بررسی قوانین و قواعد حاکم بر روابط بین‌الملل دولت ها و سازمان ها می پردازد از جمله موضوعاتی که می توان برای پایان نامه ارشد انتخاب نمود شامل:

  بررسی وظایف دولت ها و مسئولیت های بین المللی آن ها

  علم حقوق حوزه ‌های گسترده ‌ای دارد و به تحلیل قانون و مقررات موجود در جامعه می پردازد. این رشته بسیار کاربرد دارد و برای انجام پایان نامه حقوق می توان موضوعات گسترده ای در همه زمینه ها انتخاب نمود .دانشجویان فارغ التحصیل مشاغلی چون وکالت، قضاوت ،مشاوره حقوقی ،سردفتر اسناد رسمی و… را انتخاب می کنند. برای دانشجویان انتخاب یک موضوع برای پایان نامه حقوق کاری بسیار دشوار می باشد زیرا آن ها یک موضوع غیر تکراری و درجه یک می‌ خواهند. دانشجویان ارشد و دکترا باید طبق علاقه خود در زمینه به خصوصی، یک مبحث را انتخاب کرده و با گرفتن راهنمایی و مشاوره از متخصصان این حوزه یک پایان‌نامه مطلوب را ارائه دهند. اهمیت انتخاب یک موضوع برای پایان نامه ارشد حقوق این است که راه دانشجو پس از قبولی و دفاع در پایان نامه قطع نشود و بعد از آن دانشجو بتواند مقاله ISI خود را چاپ کند و یا امکان پذیرش داشته باشد و ادامه تحصیل بدهد. تکراری بودن موضوعات پایان نامه برای دانشجویان قابل قبول نیست و نباید کسی قبل تر این موضوع را انتخاب کرده باشد. اگر برای انتخاب موضوع برای پایان نامه ارشد حقوق از مسائل مهم روز استفاده کنید کم تر دچار تکراری شدن می ‌شوید. دانشجویان باید پس از انتخاب موضوع به وب سایت ایران داک مراجعه کنند و از صحت تکرار و غیر تکراری شدن اطمینان پیدا کنند.

  بهتر است بدانید!

  انجام پایان نامه روانشناسی ارشد و دکتری + مشاوره انتخاب موضوع پایان نامه به صورت رایگان!

  چگونگی نوشتن پایان نامه حقوق

  نوشتن پایان نامه ارشد حقوق مانند نوشتن هر پایان نامه دیگری است با این تفاوت که موضوعات مطروحه در آن بیشتر در حوزه حقوق قرار می‌گیرد. در ادامه چند راهنمای کلی برای نوشتن پایان نامه حقوق آورده شده است:

  1. بررسی موضوع: یکی از مهمترین مراحل پایان نامه حقوق، بررسی موضوع و انتخاب یک موضوع مناسب است. بهتر است موضوعی را انتخاب کنید که به شما علاقه‌مندی و البته برای پژوهش های قانونی هم ارزشمند باشد.
  2. بررسی منابع: برای شروع نوشتن پایان نامه، باید منابع مورد نیاز برای تحقیق و پژوهش در مورد موضوع انتخاب شده را بررسی کرد. بررسی منابع برای شما مفید خواهد بود تا نوشته شما به منابع اعتباری بیشتری دست یابد.
  3. تهیه طرح پایان نامه: طرح پایان نامه، شامل موضوع، مسئله‌ی اصلی، فرضیات، هدف و سایر موارد مرتبط با پایان نامه است. طرح پایان نامه با همکاری استاد راهنما تهیه می‌شود و می‌تواند به عنوان یک راهنمایی برای شروع نوشتن پایان نامه مفید باشد.
  4. نوشتن فصل‌های مختلف پایان نامه: پایان نامه حقوق شامل فصل‌های مختلفی مانند مقدمه، مروری بر مطالعات گذشته، روش‌شناسی، نتایج و بحث است. هر یک از فصل‌های پایان نامه به صورت جداگانه نوشته می‌شوند و با هم به یک متن یکپارچه تبدیل می‌شوند.

  فصل بندی پایان نامه حقوق شامل چیست؟

  فصل‌بندی پایان نامه حقوق بسته به موضوع و محتوای پایان نامه می‌تواند متفاوت باشد، اما برخی از فصل‌های معمول در پایان نامه حقوق عبارتند از:

  1. مقدمه: در این فصل، به معرفی موضوع پایان نامه، مسئله تحقیق و اهمیت آن، پرداخته می‌شود.
  2. مرور ادبیات: در این فصل، به معرفی پژوهش‌ها و مطالعات قبلی در مورد موضوع پایان نامه و ارتباط آن با تحقیق جاری، پرداخته می‌شود.
  1. روش‌شناسی تحقیق: در این فصل، به معرفی روش تحقیق مورد استفاده برای جمع‌آوری داده‌ها و تحلیل آن‌ها، پرداخته می‌شود.
  2. نتایج تحقیق: در این فصل، به ارائه نتایج تحقیق و تحلیل داده‌ها، پرداخته می‌شود.
  3. بحث و نتیجه‌گیری: در این فصل، به بررسی و تفسیر نتایج تحقیق، بحث در مورد یافته‌ها و ارائه نتیجه‌گیری، پرداخته می‌شود.
  4. پیشنهادات: در این فصل، به ارائه پیشنهادات برای پژوهش‌های آتی و پیشنهاد‌های کاربردی برای عمل‌کرد در حوزه مورد مطالعه، پرداخته می‌شود.

  خدمات کافه یادداشت برای انجام پایان نامه حقوق

  خدمات کافه یادداشت برای انجام پایان نامه حقوق می‌تواند به دانشجویان حقوق کمک شایانی در انجام پایان نامه و تحقیقات حقوقی آن‌ها بکند. در ادامه، به برخی از خدمات این وب سایت پرداخته خواهد شد:

  • مشاوره: این وب‌سایت به دانشجویان حقوق ارائه مشاوره در مورد موضوعات پایان نامه، روش‌های تحقیق، و همچنین شیوه نگارش و ارائه پایان نامه کمک می‌کند.
  • تحقیق: اگر دانشجو برای انجام پایان نامه خود نیاز به تحقیق و جمع‌آوری اطلاعات دارد، کافه یادداشت به او کمک می‌کند تا منابع مناسب و معتبر را برای تحقیقات خود پیدا کند.
  • نگارش و ویرایش: برای ارائه پایان نامه حقوقی با کیفیت و عالی، لازم است که نگارش و ویرایش پایان نامه به درستی انجام شود. کافه یادداشت به دانشجویان کمک می‌کند تا پایان نامه‌شان را با دقت و با استفاده از معیارهای علمی و اصول نگارشی صحیح ویرایش کنند.
  • بررسی تمرینات: کافه یادداشت به دانشجویان کمک می‌کند تا تمرینات خود را در زمینه حقوق به درستی بررسی کنند و به دنبال راه‌حل‌های مناسب برای حل مشکلاتشان باشند.
  • آموزش‌های آنلاین: کافه یادداشت با ارائه آموزش‌های آنلاین به دانشجویان کمک می‌کند تا مهارت‌های لازم برای انجام پایان نامه حقوقی خود را بیاموزند.

  در کل، کافه یادداشت برای دانشجویان حقوق می‌تواند یک منبع مفید و کارآمد باشد.

  مشاوره و انجام پایان نامه ارشد و دکترا حقوق

   برای انتخاب موضوع برای پایان نامه ارشد و دکترا حقوق از پی دی اف زیر میتوانید کمک بگیرید.

  موضوع پایان نامه رشته حقوق

  برای سفارش انجام پایان نامه ارشد و دکترای حقوق می توانید فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

  سفارش پروژه دانشگاهی

  • مثلا: پایان نامه - ترجمه

  سایت ما دارای نماد اعتماد الکترونیک و نماد اعتماد پرداخت است و اساتید مجرب ما به شما اطمینان می دهند کاری بی نقص و پشتیبانی درخور تحویل شما دانجشویان عزیر دهند.

  قیمت پایان نامه ارشد حقوق یا حتی پروپوزال ارشد حقوق به رشته، گرایش، زمان تحویل، موضوع پایان نامه ارشد و محقق بستگی دارد. برای استعلام قیمت صفر تا صد پایان نامه ارشد با ما تماس بگیرید.

  نحوه پرداخت در سایت ترجمه و مشاوره پایان نامه کافه یادداشت به صورت: نصف برای شروع و مابقی موقع تحویل است.

  ایراداتی که استاد به پایان نامه شما وارد می کند اگر موجب تغییر در موضوع یا بازنویسی فصول پایان نامه تان نشود، هیچ هزینه مازادی نخواهد داشت.

  همکاران ما در کافه یادداشت در ساعات اداری آماده خدمت رسانی به شما دانشجویان عزیز می باشند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  0 پاسخ

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *