نوشتن پروپوزال و پایان نامه ارشد و دکترا حقوق با توجه به ماهیت این رشته کاری حساس و زمان بر است و در موقعیت شغلی و ادامه تحصیلات دانشجو تاثیر بسزایی دارد؛به همین دلیل گرفتن منتور برای انجام این روند،کار را آسان تر می کند. انتخاب موضوع پایان نامه حقوق نیز براساس گرایش های این رشته صورت می پذیرد که همه ترین گرایش ها و زیرشاخه های این رشته شامل : حقوق خانواده،حقوق جزا و جرم شناسی،حقوق بین الملل،حقوق تجارت بین الملل،حقوق عمومی،حقوق شرکت های تجاری،حقوق سیاسی،نف،گاز و حقوق اقتصادی و……می باشد.

نحوه ی انجام پایان نامه حقوق

برای انجام پایان نامه باید به سراغ منابع معتبر که در نشریات موجود است رفت و همچنین از مدارک کتاب شناسی و دایرالمعارف ها نیز می توان برای سرچ استفاده کرد.

نحوی انجام پایان نامه توسط کافه یادداشت به این صورت است که ابتدا عنوان انتخابی شما مورد بررسی قرار می گیرد و اگر عنوانی را انتخاب نکرده باشید تیم ما عنوان مناسبی را برای پایان نامه شما انتخاب میکند و پس از تایید استاد راهنما، پروپوزال نوشته می شود و سپس پایان نامه را به صورت کامل براساس قوانین تعیین شده توسط داشنگاه می نویسیم سپس پس از تحویل پایان نامه اصلاحاتی که توسط استاد راهنما داده شده را انجام میدهدیم و در انتها پاورپوینت جلسه دفاع ساخته می شود.ش ما میتوانید پس از دفاع ،پایان نامه خود را توسط تیم ما در ژورنال های ایرانی و خارجی ثبت کنید.

خدمات کافه یادداشت برای انجام و مشاوره پایان نامه ارشد و دکترا حقوق

انتخاب موضوع رساله ارشد و دکتری حقوق
اطمینان از تکراری نبودن موضوع پایان نامه حقوق
مشاوره نوشتن پروپوزال دکتری حقوق / نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد حقوق
انجام اصلاحات پروپوزال حقوق طبق نظر استاد راهنما
مشاوره نوشتن رساله دکتری حقوق – مشاوره نوشتن رساله ارشد حقوق
انجام اصلاحات رساله حقوق طبق نظر استاد راهنما
آماده کردن فایل پاورپوینت ارائه در روز دفاع از رساله حقوق

مشاوره و انجام پایان نامه ارشد و دکترا حقوق

 برای انتخاب موضوع برای پایان نامه ارشد و دکترا حقوق از پی دی اف زیر میتوانید کمک بگیرید.

موضوع پایان نامه رشته حقوق

برای سفارش انجام پایان نامه ارشد و دکترای حقوق می توانید فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

سفارش پروژه دانشگاهی

  • مثلا: پایان نامه - ترجمه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *