انجام پایان نامه روانشناسی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترا روانشناسی، نشانه یک دوره تحصیلی موفق است که حاصل میزان فعالیت و دانش اندوخته دانشجو، در گرایش های مختلف می باشد؛ نوشتن پایان نامه سخت اما مهم است.

چرا مشاوره نگارش و انجام پایان نامه به ما کمک میکند ؟

نوشتن پایان نامه کاری سخت و زمانبر است؛ و از طرفی گرایش های روانشناسی دارای دقت و حساسیت زیادی هستند بنابراین همکاری و مشورت با متخصصان این رشته برای نوشتن پایان نامه الزامی است.

چرابرای مشاوره پایان نامه روانشناسی، کافه یادداشت را انتخاب کنیم؟

گاهی به علت کمبود وقت و دسترسی نداشتن به اساتید، روند انجام پایان نامه را به تعویق می اندازد. متخصصین ما در کافه یادداشت می توانند بهترین مشاوره را به شما ارائه دهند.

 • محققان و پژوهشگران با تجربه 

مشاوران متخصص ما با سالها تجربه در تمامی مراحل انجام پایان نامه روانشناسی با دقت و جدیت همراه و همگام شما خواهند بود.

 • سرعت عمل و دقت 

متخصصین ما به سرعت عمل شما می افزایند و از ایجاد دوباره کاری و مسیر اشتباه جلوگیری می کنند. همچنین به شما کمک می‌کنند که از کوچک ترین نکته ای غافل نشوید و کیفیت پایان نامه خود را حفظ کنید

 • آینده شغلی و تحصیلی 

بالا بودن کیفیت پایان نامه منجر به کسب نمره عالی می شود و این امر برای یافتن شغل و آینده کاری، تاثیر به سزایی دارد. و همچنین به چاپ مقاله isi و پذیرش راحتر مقاله تان کمک بیشتری می کند.

پایان نامه روانشناسی

خدمات مشاوره و انجام پایان نامه روانشناسی کافه یادداشت

تیم مجرب ما در زمینه مشاوره و انجام پایان نامه و نوشتن پروپوزال، مقاله نویسی و  انجام مقاله نویسی isi، isc، علمی پژوهشی و علمی تخصصی، همچنین مشاوره و انجام تحلیل های آماری و نرم افزاهای آماری می توانند به شما کمک کنند.

روال انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی 

برای نوشتن پایان نامه ارشد و دکترا با هر گرایشی ملزم به رعایت اصول آن هستیم که به صورت خلاصه بیان می کنیم:

 • انتخاب موضوع 

دانشجو باید با توجه به علاقه و توانایی خود و با مطالعه پایان نامه های پیشین، موضوع خود را مشخص کند.

 • اطمینان از تکراری نبودن موضوع پایان نامه روانشناسی 

تکراری نبودن یکی از نگرانی های دانشجویان است؛ شما می توانید به راحتی و با مراجعه به سایت ایرانداک از یونیک بودن موضوع پایان نامه خود مطمئن شوید.

 • نوشتن پروپوزال روانشناسی 

پس از انتخاب موضوع و تایید آن توسط استاد راهنما، نوبت به نوشتن پروپوزال می شود و معمولا هر دانشگاه، اصول خاصی را برای نوشتن پروپوزال به دانشچویان خود ارائه می دهد.

فصل بندی پایان نامه 

در فصل بندی پایان نامه معمولا هر دانشگاه اصول خاصی را برای انجام پایان نامه روانشناسی دارد؛ بنابراین دانشجویان پیش از آغاز باید تمام اصولی که توسط دانشگاه ارائه می شوند را با دقت مطالعه کنند، البته این قواعد در کلیات یکسان هستند ولی در جزئیات متفاوتند.

 •  مقدمه 

فصل اول پایان نامه مقدمه است و دانشجو باید کلیات طرح خود و دلایل انتخاب طرح را توضیح دهد.

 • پیشینه تحقیق 

معمولا قبل از انجام پروژه توسط ما اشخاص درباره موضوع ما تحقیق و پژوهش کرده اند در این قسمت پایان نامه باید درباره تحقیقات قبلی که توسط موضوع ها انجام شده پرداخته شود.

 • روش تحقیق 

فصل سوم پایان نامه به روش تحقیق خلاصه می شود. در این فصل دانشجو به طور دقیق روش انجام دادن پژوهش خود را شرح می دهد. روش انجام داده هایی که توسط دانشجو استفاده شده و فرمول های پرسش نامه باید به طور کامل مشخص شود.

 • نتایج 

در فصل چهارم پایان نامه روانشناسی، باید تمامی منابعی که از آن در انجام این پژوهش استفاده کرده است؛ ذکر شود.

 • بحث و پیشنهادها 

درفصل پنجم معمولا جمع بندی پایان نامه انجام می شود و باید نتیجه تحقیقات مقایسه شود و مزیت های آن ذکر شود.

 • جلسه دفاع از پایان نامه 

در جلسه دفاع باید تمام تلاش ها و پژوهش های دانشجو به صورت کوتاه در حضور اساتید ارائه شود و تسلط حرف اول را می زند و دانشجو باید به بهترین شکل ممکن تحقیق خود را ارائه دهد و این جلسه،دانشجو باید آماده پاسخگویی به تمامی سوالات داوران و سایر دانشجویان را به صورت کاملا علمی داشته باشد.

نحوه ی ارائه پاورپوینت از موضوعات پراهمیت دفاع است.و پاورپوینت باید حرفه ای باشد و ازمتن های خلاصه در آن استفاده شود و همچنین توضیحات باید تکمیل کننده متن ها باشد. استفاده از اشکال و تصاویر نیز تاثیر بسزایی در جلب توجه حاضران دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *