پروپوزال و پایان نامه به عنوان حسن ختام و نقطه پایانی تحصیلی در مقطع ارشد یا رساله دکتری است، برای همین انجام دادن و اصلاح پایان نامه به نحو حسن می تواند برای همیشه آینده کاری دانشجو یا تضمین نماید. به بیان دیگر کلید موفقیت و ضامن آینده کاری هر دانشجو پایان نامه یا رسالی است که انجام می دهد. اما از طرفی یکی از چالش های بزرگ دانشجویان در طول سالهای تحصیل پایان نامه است. تیم علمی و پژوهشی کافه یادداشت مفتخر است با کمک اساتید و دانشجویان خبره در تمامی مراحل ارائه پروپوزال و پایان نامه همانند یک دوست و مشاور در کنار شما عزیزان باشد. آیا می دانید قیمت پایان نامه ارشد در بهترین سایت ترجمه و مشاوره پایان نامه کاملا توافقی است!؟

چرا باید پایان نامه خود را برون سپاری کنید؟

بدون شک داشتن یک راهنما جهت مشاوره رایگان انتخاب موضوع پایان نامه در مسیر های سخت و ناهموار – مانند انجام پایان نامه ارشد یا دکتری – دلگرم کننده است و می تواند خطاهای سهوی یا بزرگ شما را در نطفه از بین ببرد!

قطع به یقین، همه‌ی دانشجویان از ضوابط و قوانین مربوط به انجام پایان نامه ارشد یا دکتری باخبر نیستند و این موضوع کاملا طبیعی است؛ مخصوصا در مقاطع نامبرده، این حساسیت افزایش پیدا خواهد کرد. تعیین قوانین و ضوابط از سوی کل دانشگاه های کشور، به یکسان کردنِ آنها منجر شده است و ممکن است در طی دوره های زمانی، دستخوش تغییرات جزئی شود. این ضوابط می توانند شامل موارد زیر باشند:

 • استفاده از یک قطع استاندارد برای انتشار پایان نامه
 • تعداد کلمات مجاز برای بخش های مختلف پایان نامه مانند چکیده، بیان ضرورت تحقیق و نوآوری ها و …
 • نحوه‌ی ارجاع دهی و درج منابع ِاستفاده شده
 • فونت انتخابی، رنگ های مجاز، اندازه استاندارد در حاشیه بندی و فاصله بین خطوط، پاراگراف ها و …
 • انتخاب موضوعات مجاز و غیر تکراری
 • قوانین مربوط به کپی رایت و غیره

تک تک موارد بیان شده در نوع خود می توانند استرس آور باشند و در صورتی که یک مشاور پایان نامه در کنار خود نداشته باشید، یا تنها به راهنمایی های استاد راهنما بسنده کنید، ممکن است در یک مرحله بسیار کند پیش بروید و زمان اختصاص داده شده برای هر مرحله از پایان نامه را به پای یکی دو بخشِ آن تلف کنید.

در نهایت اتفاقی که رخ می دهد این است که متوجه خواهید شد تنها یکی دو هفته به ددلاین تحویل پایان نامه رسیده اید و تنها ۲۰ درصد از کارهایی که لازم الاجرا است را برای پایان نامه تان انجام داده اید. به همین علت، توصیه می شود حتما پایان نامه خود را به ما در کافه یادداشت بسپارید، یا اینکه با مشاوری که از سمت ما به شما معرفی می شود ارتباط بگیرید تا بتوانید برای انجام پایان نامه تضمینی و حساب شده برای تحویل به موقع و درست ِ آن، عمل کنید.

بدون شک در فرایند پر فراز و نشیب نگارش یک پایان نامه در مقطع تحصیلات تکمیلی، مشاوره پایان نامه امری ضرروی و حیاتی می باشد. گاهی دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا مجبور می‌شوند که از افراد مختلفی برای مشاوره پایان‌ نامه خود کمک بگیرند. مشاوره پایان نامه حتی برای افراد با تجربه نیز مفید است و نباید از مشورت گرفتن در این امر مهم اجتناب کرد. مشاوره پایان نامه ارشد و همچنین مشاوره رساله دکترا، می تواند در قالب کمک گرفتن از فردی که در رشته موردنظر فارغ‌التحصیل شده است و یا یک مشاور پایان نامه متخصص صورت بگیرد.

پایان ‌نامه کارشناسی ارشد یا دکترا، بیانگر بار علمی و توانایی های تخصصی دانشجو در رشته و گرایشی است که وی در آن به تحصیل پرداخته است. در نتیجه داشتن یک پایان نامه موفق، به گرفتن نمره‌ای بالا و همچنین پذیرش و چاپ پایان نامه در مجلات معتبر کمک شایانی می کند. مزایای دیگر یک پایان نامه قوی، که در صورت داشتن مشاوره پایان نامه صحیح و اصولی حاصل می شود، افزایش کیفیت روزمه عملی شما، شانس قبولی در دانشگاه های معتبر جهان و موقعیت های شغلی برجسته و پردرآمد در آینده می باشد. در مواردی نیز اگر پایان نامه شما از  کیفیت بالایی برخوردار باشد، و امکان تبدیل به طرح یا اختراع را داشته باشد، می‌توانید پایان نامه خود را به شرکتها و موسسات مختلف بفروشید. نوشتن پایان نامه  مستلزم نگارش آن طبق استانداردهای جهانی، آنالیز صحیح و کاربردی داده‌های موجود و در نهایت دفاعی علمی و قوی برای متقاعد کردن داوران می‌باشد.

پایان نامه یکی از دغدغه های اصلی دانشجویان در مقطع ارشد و رساله دکتری است. تیم کافه یادداشت به عنوان بهترین سایت ترجمه تخصصی با کمک تیم مجرب و متخصص اش به صورت حرفه ای در حوزه پایان نامه فعالیت دارد. متخصصان تیم کافه یادداشت به عنوان مشاور پایان نامه در تمامی رشته های دانشگاهی نظیر دندان پزشکی، برق و قدرت، معماری، حقوق و… آماده همکاری با دانشجویان عزیر هستند. گفتن این موضوع خالی از لطف نیست که استادان و مشاوران بخش پایان نامه کافه یادداشت از سرتاسر کشور با تیم کافه یادداشت همکاری می کنند.

برای تصور بهتر اهمیت انتخاب مشاوره پایان نامه جهتِ انجام تضمینی پایان نامه می توانید آن را یک راننده ی زبده در صندلی سمت شاگرد یک ماشین، و خودتان را جای راننده‌ای نوپا تصور کنید. مشاور، در مسیر رسیدن به مقصد می تواند دائما به شما راهنمایی و پیشنهاد ارائه کند. وقتی برای نوشتن اولین کلمه ی پایان نامه ی خود اقدام می کنید، اولین خلائی که احساس می کنید عدم حضور یک مشاور پایان نامه است.

مشاور ِانتخابیِ کافه یادداشت در چه مراحلی از نوشتن پایان نامه به من کمک خواهد کرد؟

هر دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، بدون شک به همراهی ِیک مشاور برای پایان نامه نیازمند است. در صورتی که نسبت به انتخاب مشاور با راهنمایی ما در تیم کافه یادداشت اقدام کنید می توانید از مزایای زیر بهره مند شوید:

 • دریافت مشاوره پایان نامه و پروپوزال بدون نیاز به آزمون و خطا و تعویض ِهدف: به دلیل اینکه از ابتدا برای انتخاب موضوع جهت انجام پایان نامه تضمینی به دانشجو اطلاعات به روز و لازم ارائه می شود.
 • ارائه راهنمایی گام به گام برای نگارش پروپوزال
 • ارائه یک راهنما یا tutorial برای نوشتن و انجام پایان نامه تضمینی به صورت مرحله به مرحله
 • ارائه خدمات ترجمه و تصحیح و بازخوانی پایان نامه پس از اتمام نگارش در سه سطح مختلف
 • راهنمایی دانشجو تا مرحله دریافت نمره و دفاع از پایان نامه

هیچ شخصی – حتی یک استاد راهنما نیز –چنین راهنمایی ها و کمک هایی به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری ارائه نمی کند و تنها در برخی موارد تخصصی یا جزئی در نگارش پایان نامه به وی راهنمایی های لازم را – در صورت پیشامد سوال و نیاز به مشاوره – ارائه می نماید. اما اگر اقدام به انتخاب مشاور از سمت تیم کافه یادداشت کنید، جزئی ترین تا کلی ترین چالش های پیش رو جهت انجام پایان نامه را با کمک وی به سرانجام ِ مطلوب خواهید رساند.

اهمیت انتخاب مرکز مشاوره پایان نامه خوب در به پایان رسیدنِ موفقیت آمیز آن، جلوه می کند. هر مشاور خوبی که برای پایان نامه تان انتخاب کنید، تاثیر قابل توجهی روی آن خواهد داشت. اما چالش پیش روی اکثر دانشجویان دکترا و کارشناسی ارشد این است که دقیقا نمی دانند باید به چه کسی اعتماد کنند. قصد ترساندن شما را نداریم؛ اما برای انتخاب مشاور پایان نامه باید شخصیت وی را در کنار تخصص اش در نظر بگیرید. همچنین می توانید نمونه کارهای موفق او را ارزیابی کنید و نقاط قوت او را هدف قرار دهید.

برای اینکه یک مرکز مشاوره پایان نامه خوب را انتخاب کنید باید به جواب این سوالات رسیده باشید:

 • مشاوره پایان نامه به چه معناست؟
 • چگونه باید یک مشاور را انتخاب کنم؟
 • چه چیزی یک استاد یا عضو هیئت علمی یک دانشگاه یا موسسه آموزشی معتبر را به یک مشاور پایان نامه خوب تبدیل می کند؟
 • مشاوره پایان نامه شامل چه نوع راهنمایی هایی می شود؟
انجام پایان نامه - پایان نامه انجام

بهترین سایت مشاوره پایان نامه

آیا می دانید قیمت پایان نامه ارشد در بهترین سایت ترجمه کاملا توافقی است!؟

یکی از وجه تمایزات کافه یادداشت به عنوان یکی از بهترین موسسه های انجام پایان نامه نسبت به دیگر موسسات مشاوره پایان نامه قیمت پایان نامه است! در کافه یادداشت تمامی قیمت انجام پروژه ها نظیر مشاوره پایان نامه، انجام پایان نامه، اصلاح پایان نامه، نوشتن پایان نامه ارشد یا تهیه پاور پوینت پایان نامه به صورت کاملا توافقی و بسته به بودجه شما دانشجویان عزیز است؛ روال کار ما به این صورت است که شما با ارائه موضوع پایان نامه و ارسال هر مقدار از پایان نامه که انجام شده و بودجه پیشنهادی برای انجام این کار سفارش خود را در سایت ما ثبت می کنید؛ تیم پشتیبان ما براساس بودجه ای که شما در نظر گرفته اید با محقق مورد نظر ارتباط برقرار کرده و در اسرع وقت شما را در جریان انجام پروژه قرار می دهد. ما صفر تا صد پایان نامه شما را با بهترین قیمت انجام می دهیم!

خدمات مشاوره پایان نامه و پروپوزال در کافه یادداشت

پشتیبانی از دانشجو، تخصص ِتیم ِکافه یادداشت است. برای اپایان نامه خود با قیمت مناسب یا مشاوره رایگان انتخاب موضوع پایان نامه، یا حتی انجام پایان نامه ارشد و دکتری می توانید به ما اعتماد کنید. در صورتی که پایان نامه ارشد و دکتری خود را به ما بسپارید می توانید از خدمات ۲۴ ساعته و نامحدود کافه یادداشت بهره مند شوید. در صورتی که تنها به دریافت مشاوره در پایان نامه تان نیاز داری می توانید با انجام ثبت سفارش و همراهِ یک مشاور ِهم رشته در حوزه‌ی تحصیلی تان تا آخرین مرحله تحویل پایان نامه با خدمات زیر آسوده خاطر بمانید:

 • ارائه گزارش مرحله به مرحله به شما – چه برای انجام پایان نامه ارشد و دکتری و چه برای مشاوره در پایان نامه
 • انجام کلیه‌ی پایان نامه ها فارغ از موضوع ِانتخابی و رشته‌ی تحصیلی ِدانشجو
 • امکان برقراری ارتباط مستقیم و مدون با مشاور جهت دریافت راهنمایی های بیشتر
 • امکان ثبت سفارش برای انجام یک مرحله خاص از پایان نامه یا کل آن – یعنی از صفر تا صد مراحل پایان نامه
 • انجام ویرایش های فنی، تخصصی و ظاهری بر روی پایان نامه به کمک افراد متخصص و مجرب

خدمات مشاوره انجام پایان نامه تضمینی در کافه یادداشت شامل چه رشته هایی می باشد؟

تیم کافه یادداشت برای همراهی با شما آماده‌ی ارائه راهنمایی در قالب مشاوره در پایان نامه، مشاوره رایگان انتخاب موضوع پایان نامه برای کلیه‌ی رشته های تحصیلی ِرایج (و حتی با محبوبیت ِکمتر) می باشد، از جمله:

و …

نکاتی که باید هر دانشجو برای انتخاب مرکز مشاوره پایان نامه بداند.

یک سری وظیفه مشخص برای مشاوران پایان نامه به طور پیش فرض وجود دارد. شناخت این وظایف به شما به عنوان دانشجو در پیشبرد هرچه بهتر پروژه تان کمک ویژه ای می کند. اگر یک مشاور در طی انجام روند پایان نامه این وظایف را از شما دریغ کرد باید بدانید که او عملا یک مشاور نیست و کمک لازم را به شما ارائه نمی دهد.

 1. راهنمایی: منظور از راهنمایی در مشاوره پایان نامه چیست؟ اصولا به دلیل تازه بودن فرآیند انجام پایان نامه، مشاوران پایان نامه می توانند از صفر تا صد روال را مانند یک کتاب از پیش نوشته شده برای شما به طور شفاف توضیح دهند. به دلیل تجربه و شناخت کافی آنها از موانع و مشکلات موجود بر سر بسیاری از پروژه ها، مقررات دانشگاه ها، فرصت های تحقیقاتی و غیره را شناسایی کرده و آنها را به خوبی برایتان توضیح می دهند تا از همین ابتدا به صورت حساب شده گام بردارید.
 2. سازماندهی: ارائه مشاوره پایان نامه خوب برای انجام تضمینی پایان نامه به طور درست، به این معناست که نقاط عطف آن از قبل شناسایی شده تا کل مدت زمانی که شما به عنوان دانشجو برای انجام پروژه تان در اختیار دارید، به بهترین شکل برنامه ریزی شود. مشاوره پایان نامه‌ی مناسب و درست، روند پروژه شما را مانند یک ساعت منظم و دقیق پیش خواهد برد.
 3. مربیگری: مشاوره پایان نامه‌ی حساب شده به جز ارائه راهنمایی برای انجام تضمینی پایان نامه می تواند چراغ راه شما برای شروع فعالیت های حرفه ای و کاری تان در آینده‌ی نزدیک باشد. به بیان دیگر، یک مشاور خوب می تواند آینده شغلی شما را به واسطه موضوع و هدف پایان نامه تان تضمین کند؛ و یا همکار شما و یا پشتیبان تان در شروع یک فعالیت حرفه ای مرتبط با رشته تحصیلی تان شود. به این واسطه بسیاری از دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی نگرانی خاصی از بابت چگونگی شروع یک حرفه مرتبط با رشته، یا انتقال به مقطع بعدی تحصیلی نخواهند داشت.

برای انتخاب مرکز مشاوره پایان نامه و یافتن بهترین قیمت پایان نامه ارشد، میتوانید به مرکزی اعتماد کنید که در اسرع وقت پاسخگوی شما باشد. درست است که زمینه فعالیت و تجربیات ارائه مشاوره توسط یک استاد مشاور، مدارک خوبی برای انتخاب او هستند اما کسی که برای شما وقت و انرژی اختصاص می دهد، به ایمیل هایتان سریع پاسخ می دهد و دارای حس وظیفه شناسی است، می تواند بهترین گزینه برای انتخاب شدن باشد؛ زیرا دلسوز و وقت شناس است.

تیم کافه یادداشت به دلیل همکاری طولانی مدت با دانشجویان و اساتید برتر به شما فردی را  به عنوان مشاور برای انجام تضمینی پایان نامه معرفی می کند که:

 • شما را در امور تخصصی رشته تان + روش های تحقیق آماری یاری می دهد.
 • نظرات خود را در مورد پروپوزال تان به طور دلسوزانه و حرفه ای بیان می کند.
 • ساعات بلند و مشخصی را در هفته برای شما اختصاص می دهد.
 • بررسی کل پایان نامه قبل از دفاع و ارائه نظرات

شما می توانید با انتخاب ما به عنوان مرکز مشاوره پایان نامه و سپردن بسیاری از بخش های پروسه پروژه ی خود به تیم ما، بهترین قیمت پایان نامه ارشد، انجام تضمینی پایان نامه و بهترین مشاوران را در اختیار داشته باشید. بدون نیاز به جستجوی مدوام برای یافتن قوی ترین و مجرب ترین مشاور، تیم کافه یادداشت در کنار شما خواهد بود.

مزیت های همکاری با تیم کافه یادداشت 

همیشه، ورود به گود ِمقایسه برای تصمیم گیری های منطقی یکی از بهترین استراتژی ها است. شما در یک مقایسه کلی در وهله نخست می توانید متوجه قیمت ِکمِ انجام پایان نامه تضمینی با کمک مشاورین یا برون سپاری پایان نامه از صفر تا صد به تیم کافه یادداشت شوید.

دوم آنکه وقوف به اصول و قوانین نگارشی و تخصصی ِهر رشته به جهت انجام چندین و چند پروژه به واسطه‌ی همکاری با دانشجویان و موسسات مختلف علمی باعث می شود تا انسجام در پایان نامه شما رعایت شود. همچنین یک ساختار ِنظام مند برای آن ایجاد خواهد کرد که نه به گزافه گویی مبتلا می شود و نه با کلی گویی و عدم بیان دقیق مسئله، آن را به اتمام می رساند.

نکته: امروزه موسسات بسیاری در این زمینه فعالیت دارند و با ارائه قیمت های غیر عادی – به معنی ارزان – سعی در جذب دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری دارند. نتیجه ی سپردن پایان نامه به این موسسات غیر معتبر، ملغمه ای از غلط های تخصصی و نگارشی است؛ زیرا هیچ متخصص و فرد با تجربه ای در این زمینه بر روی انجام پایان نامه نظارت نداشته است.

در تیم کافه یادداشت با استفاده از منابع علمی معتبر و به روز دنیا، تعیین قالب و ساختار، رعایت قوانین و قواعد نگارش پایان نامه ی موردِ تاییدِ دانشگاه های معتبر کشور، سعی بر آن است تا بهترین خدمات مشاوره انجام پایان نامه تضمینی به علاقه مندان صورت گیرد و قیمت پایان نامه ارشد توافقی باشد. برای اطلاع از قیمت و چگونگی ثبت سفارش، همین حالا با ما تماس حاصل نمایید. منتظرتان هستیم.