هزینه انجام پایان نامه ارشد و دکتری در رشته ها (مشاوره رایگان)

,
هزینه انجام پایان نامه
 • عناوین مهم این مقاله

  برآورد قیمت انجام پایان نامه ارشد- سیر تا پیاز هزینه انجام پایان نامه

  هر دانشجویی چه در کارشناسی ارشد باشد و چه در مقطع دکترا باید پایان نامه ای را زیر نظر استاد راهنما بنوسید. در اینجا سوالات متداولی که برای نگارش پایان نامه و قیمت پایان نامه و دفاع پایان نامه معمولا پرسیده میشوند را جواب میدهیم. یکی از مهم ترین مواردی که در دوره های تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری برای کسب مدرک فارغ التحصیلی اهمیت ویژه ای دارد، پایان نامه می باشد. به طور معمول موضوع پایان نامه ها باید یک موضوع علمی مرتبط با رشته تحصیلی شخص بوده و از روش های علمی و معتبر برای انجام تحقیقات و بررسی های لازم بهره گیرد. اعتبار پایان نامه ها به موارد متعددی بستگی دارد که از جمله آن می توان به موضوع پایان نامه کاملا کاربردی و استفاده از روش ها و منابع معتبر برای انجام آن اشاره نمود. انجام دادن پایان نامه نیازمند علم آن بوده و لازم است که پژوهشگران دارای تجربه در این زمینه بوده و نکات و مهارت های آن را کسب نموده باشند.

  پیش از هر چیز اگر در مورد انجام صفر تا صد پایان نامه ارشد یا هزینه انجام پایان نامه ارشد نیاز به مشاوره دارید می توانید با این شماره با بهترین موسسه انجام پایان نامه و تیم زبده ما در تماس باشید: 09359816287

  یکی از دغدغه های اصلی دانشجویان نوشتن پایان نامه ارشد و رساله دکتری، شباهات و تفاوت هایی با هم دارند؛ خیلی از افراد پس از فارغ التحصیلی تفاوت پایان نامه ارشد و دکترا را نمی دانند در این مطلب سعی کردیم تفاوت این دوتا پایان نامه را بگوییم. دانستن تفاوت پایان‌نامه ارشد و رساله دکتری در ارائه تحقیقات و استخراج مقالات خوب و قوی از آن‌ها تاثیر بسیار مثبتی دارد. البته هزینه انجام پایان نامه ارشد و قیمت نوشتن پایان نامه هم یکی دیگر از دغدغه های دانشجویان است.

  پروپزال چیست و چگونه باید آن را بنویسم؟

  در پروپزال شما باید موضوعی که قصد کار بر روی آن را دارید به علاوه اهداف ، روش ها و به طور کلی پیش نویسی از کار پژوهشی خود را ثبت کنید و در صورت تایید استاد راهنما ، می توانید نگارش پایان نامه را آغاز نمایید. هر دانشجو می تواند این فرم را از سایت دانشگاه محل تحصیل خود دریافت کند. معمولا توصیه می شود که دانشجویان از ترم ۳ نوشتن پایان نامه را آغاز کنند ؛ چرا که در این ترم تحصیلی همه دانشجویان با موضوعات مرتبط با رشته خود آشنا می شوند و تصمیم درباره موضوع پایان نامه برایشان آسان تر خواهد بود.

  برای انتخاب موضوع پایان‌نامه و نوشتن پایان نامه چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

  داشتن علاقه به موضوع انتخابی، اطلاعات کامل و جامع، توانمندی و تسلط دانشجو برای تجزیه و تحلیل مباحث آن حوزه مطالعاتیو استفاده درست از ابزارها، کاربردی و اجرایی بودن موضوع با نگاه منطقی، مسئله بودنش برای جامعه، در نظر گرفتن شرایط و محدودیت‌های موجود، بررسی گسترده و جامع موضوع و در نهایت، مشخص کردن مسیر تحقیق از مهمترین نکاتی است که دانشجویان باید به آن‌ها توجه کنند. انتخاب موضوع اولین و اصلی ترین موضوع در نگارش پایان نامه می باشد.یکی از مهم ترین موضوعات در انجام پایان نامه انتخاب موضوعی است که تکراری نباشد؛برای اینکه از تکراری نبودن موضوع خود مطمئن شویم باید در اینترنت سرچ کنیم ویا با محقیق مشورت کنیم همچنین سایت ایرانداک نیز مقالاتی که در سال های پیشین منتشر شده اند را نشان میدهد.

  تیم متخصص کافه یادداشت، با تضمین کیفیت و تحویل به موقع آماده ارائه خدمات به شما عزیزان برای انجام پایان نامه دانشگاهی می باشد. با اعتماد به تیم ما، پایان نامه ایده‌آل خود را ارائه کنید. راهنمایی متخصصان ما در انتظار شماست. برای ثبت سفارش و مشاوره رایگان با شماره 09359816287 در تماس باشید.

   

   

  هزینه انجام پایان نامه

  هزینه انجام پایان نامه

  رساله یا تز (Dissertation) چیست؟

  رساله یا تز (Dissertation) به کار تحقیق یا پایان‌ نامه دوره دکتری گفته می‌شود که در مورد موضوعی مربوط به گرایش تخصصی این مقطع تحصیلی است. این کار تحقیقاتی نیز قواعدی دارد که دانشجویان باید آن‌ها را رعایت کنند و جزء واحدهای درسی محسوب می‌شود و تا نمره قبولی آن را دریافت نکنند، موفق به اخذ مدرک دکتری نخواهند شد.

  شباهت های پایان نامه دکتری و ارشد از از نظر نوشتن پایان نامه

  قبل از اینکه درباره تفاوت های پایان نامه ارشد و دکترا صحبت کنیم درباره شباهت های این دو صحبت میکنیم. هر دو پایان نامه دکتری و پایان نامه ارشد کار تحقیقاتی و پژوهشی هستند که به دانشجویان تحصیلات تکمیلی اختصاص داده شده است. از آنجایی که آنها مطالعات گسترده ای هستند، بنابراین این پایان نامه ها در پایان آخرین سال تحصیلی انجام می شود. شما برای انجام پایان نامه ارشد و دکترا خود نیازمند مشاوره گرفتن از استاد راهنما هستید.پس از نوشتن پایان نامه نیازمند این هستین که استاد راهنما اشکالات و اصلاحات پایان نامه شما را بیان کند و پس از رفع اون باید سعی کنید مقاله خود را در سایت های معتبر چاپ کنید.

  تفاوت پایان‌ نامه ارشد و رساله دکتری و هزینه انجام پایان نامه ارشد

  پایان نامه ارشد و دکترا علاوه بر شباهت هایی که به هم دارند دارای تفاوت هایی نیز هستند که در اینجا بیان میکنیم:

  • نحوه نگارش و حجم نوشته:

  معمولا پایان‌ نامه ارشد حدود صد صفحه نوشته می‌شود، اما رساله دکتری به دلیل گسترده‌تر بودن و تخصصی بودن اطلاعات حجم بیشتری به خود اختصاص می‌دهد و مفصل‌تر است و حتی ممکن است تا ۴۰۰ صفحه نوشته شود. و البته ممکن است با توجه به گرایش های مختلف تعداد صفحات متفاوت باشد. توجه داشته باشید که انجام فصل چهار پایان نامه یکی از حساس ترین وظایف شما دانشجویان عزیز است.

  • زمان نگارش:

  زمان تحقیقات رساله دکتری اغلب طولانی‌تر از پایان‌ نامه کارشناسی ارشد است؛ پایان نامه پس از اتمام دوره کارشناس ارشد نوشته میشود و پایان نامه دکترا پس از اتمام تحصیلی با توجه به یک ایده نو نوشته میشود و فرد باید در جلسه دفاع از پایان نامه خود دفاع کند.

  • نوع موضوع:

  پایان‌ نامه ارشد می‌تواند تحقیقی تکمیلی باشد و تحقیقات پیشین را که نوشته شده را کامل کند، اما رساله دکتری باید نتایج تحقیق روی موضوعی کاملا جدید باشد، به همین دلیل نوشتن رساله کاری گسترده تر، سخت‌تر، پیچیده‌تر و تخصصی‌تر از پایان‌ نامه ارشد است.

  • هدف:

  همان‌طور که گفتیم، هدف از انجام دادن پایان‌ نامه مقطع کارشناسی ارشد آشنایی و یادگیری روش کار تحقیقاتی توسط دانشجویان است و آن‌ها با انجام دادن پژوهش می‌توانند میزان تسلط خود بر موضوع انتخاب‌شده و همچنین توانمندی علمی‌شان را نشان دهند تا توسط هیات داوران و مخاطبان دیگر محک بخورند، اما در مقطع دکتری دانشجویان با کار پژوهشی و مراحل آن قبلا آشنا شده‌اند و باید مسلط‌تر به نوشتن رساله بپردازند. در واقع آن‌ها با ارائه رساله‌شان قدرت خود را در انجام دادن کارهای تحقیقاتی به شکل مستقل به دیگران اثبات می‌کنند.

  • نوع پروپوزال:

  پروپوزال رساله به دلیل موضوع مفصل‌تر و جزئیات بیشتر تحقیق، طولانی‌تر از پروپوزال کارشناسی ارشد است؛ در نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد دانشجو فقط به توضیح نکات ضروری می‌پردازد، اما در رساله دکتری شرح کامل موارد مهم الزامی است و نباید از جزئیات غافل شد.

  • دامنه موضوع:

  دامنه مباحث رساله وسیع‌تر است و نظریه‌ها و فرضیه‌های مهم‌تر و بیشتری را ارائه و بررسی می‌کند، به همین دلیل مستلزم استفاده از خلاقیت و استنادات علمی معتبر است.

  • روش تحقیق:

  همچنان که پیش‌تر اشاره کردیم، دانشجویان مقطع دکتری با کار تحقیقاتی و روش تحقیق آشنا هستند و تجربیات مختلفی از انجام دادن پایان‌ نامه ارشد خود کسب کرده‌اند، بنابراین در نگارش رساله باید بتوانند نظریه‌ای جدید ارائه کنند و به این حد از توانایی علمی رسیده باشند که با بررسی دقیق و تحلیل نظریه‌های گذشته، نظر خود را بیان کنند. همچنین در نگارش پایان‌ نامه از یک روش تحقیق استفاده می‌شود، اما در نوشتن رساله، به دلیل گستردگی تحقیقات، ممکن است از چند روش تحقیق به طور ترکیبی استفاده شود.

  حجم پایان‌نامه یا رساله دکتری چقدر است؟

  صفر تا صد انجام پایان نامه ارشد و دکتری

  صفر تا صد انجام پایان نامه ارشد و دکتری

  معمولا پایان‌نامه کارشناسی ارشد حدود صد صفحه نوشته می‌شود، اما رساله دکتری به دلیل بررسی مباحث مفصل‌تر و تخصصی‌تر و به طور کلی، گسترده‌تر بودن اطلاعات، حجم بیشتری دارد و گاهی ممکن است تا ۴۰۰ صفحه نیز نوشته شود. البته حجم محتوای پایان‌نامه یا رساله به نوع رشته و گرایش تحصیلی دانشجویان نیز بستگی دارد.

  از دیگر خدمات کافه یادداشت می توان به: انجام پایان نامه کشاورزی در تمامی گرایشات و مشاوره در انتخاب موضوع پایان نامه کشاورزی به صورت 24 ساعته اشاره کرد!

  فصل های پایان نامه و هزینه نوشتن پایان نامه

  نوشتن پایان نامه حول تحقیق و پژوهش یک موضوع آغاز شده و تمام بخش های پایان نامه به یکدیگر متصل و مرتبط هستند. پایان نامه بر اساس اصول دانشگاه ها نگارش می شوند، اما به طور کلی دارای یک سری بخش هایی هستند که این بخش ها تمامی مراحل کار و انجام پژوهش و تحقیقات را پوشش می دهد. نوشتن پایان نامه و انجام دادن آن بدون آگاهی داشتن و شناختن فصل ها و نکات آن امری غیر ممکن است. هر پایان نامه باید دارای بخش های زیر باشد:

  فصل اول

  کلیات و اهدافی که پایان نامه دنبال می کند در این بخش مورد بررسی قرار می گیرند. مقدمه، اهمیت موضوع و بررسی پژوهش های پیشین در این قسمت نوشته می شود.

  فصل دوم

  فصل دوم، فصل پیشینه پژوهش است. در این بخش پژوهش ها و بررسی های انجام شده در ایران و جهان مورد بررسی قرار می گیرند.

  فصل سوم

  مواد و روش ها و نیز روش تحقیق در فصل سوم پایان نامه نوشته می شود. دقت نمایید که مراحل کار شما و نوع پایان نامه شما منحصر به فرد بوده و تمامی مراحل آن باید با دقت نگاشته شود.

  فصل چهارم

  فصل چهارم مختص نوشتن اطلاعات بدست آمده از نرم افزارها، تجزیه و تحلیل ها و … به صورت جدول، داده های متنی و… است. از خدمات دیگر کافه یادداشت می توان به انجام فصل چهار پایان نامه نیز اشاره کرد!

  فصل پنجم

  فصل پنجم فصل آخر بوده و مختص نتیجه گیری و روش های پیشنهادی شما است.

  قیمت پایان نامه ارشد و هزینه انجام پایان نامه ارشد

  با مراجعه به برخی سایت ها یا موسسه های انجام پایان نامه، می بینیم که قیمت انجام پایان نامه بسیار زیاد و هزینه های آن ها سر به فلک کشیده اند. ممکن است با خود بیاندیشید که هزینه پایان نامه ارشد در مقابل کاری که انجام می دهند بسیار به صرفه است. اما این موضوع زمانی صادق است که پایان نامه ارائه شده دارای کیفیت لازم بوده و استانداردهای پایان نامه در آن رعایت شده باشد.

  اما گاها قیمت انجام پایان نامه بسیار غیرمعقول بوده و برخی از دانشجویان با صرف هزینه ها گزاف یک پایان نامه با کیفیت متوسط رو به ضعیف دریافت می نمایند. ما امروز می خواهیم خط بطلانی بکشیم بر روی تمامی بهانه های موجود جهت دریافت هزینه های گزاف!

  قیمت پایان نامه ارشد و هزینه نوشتن پایان نامه به موارد بسیار زیادی بستگی داشته و تعیین میزان مشخصی برای آن کاری غیر حرفه ای است. در ادامه تعدادی از معیارهای تعیین قیمت انجام پایان نامه ارشد را برای شما عزیزان شرح می دهیم:

  • رشته تحصیلی دانشجو
  • موضوع پایان نامه که عملی باشد یا به صورت میدانی
  • دانشگاه محل تحصیل دانشجو
  • نرم افزارهای لازم برای انجام پایان نامه
  • زمان صرف شده برای آموزش دانشجویان
  • مقطع دانشجوی محقق
  • حجم کاری و مواردی که در پروپوزال مطرح شده و باید در پایان نامه اضافه شوند.
  • استخراج مقاله از پایان نامه نگاشته شده
  • چاپ مقاله استخراج شده در ژورنال های برتر و پذیرش مقاله مورد نظر

  مجموعه ای از موارد فوق نقش مستقیمی در تعیین قیمت پایان نامه دارند. اگر خواهان انجام یک پایان نامه ارشد معتبر و علمی هستید با تیم متخصص کافه یادداشت ارتباط برقرار نمایید.

  هزینه نوشتن پایان نامه ارشد و هزینه انجام پایان نامه دکتری

  صفر تا صد انجام پایان نامه ارشد و دکتری

  صفر تا صد انجام پایان نامه ارشد و دکتری

  در حالت کلی به رشته، موضوع و زمان دانشجو بستگی دارد. با اینحال هزینه نوشتن رساله دکتری از 12-30 تومن برای رشته های انسانی اغاز شده و تا 3540 تومن رشته های فنی مهندسی متغیر است. البته قیمت ذکر شده به صورت تقریبی بوده و مختص نوشتن رساله می باشد و هزینه انجام مقاله جدا می باشد. به طور مثال هزینه انجام رساله دکتری عمران به همراه یک مقاله isi حدودا ۲۶ میلیون می باشد. در کل هزینه انجام فصل یک تا پنج پایان نامه دکتری به شرح زیر می باشد. هزینه انجام پروپوزال دکتری: ۸۰۰ الی ۱۲۰۰ برای رشته های انسانی، ۱۵۰۰ الی ۲۵۰۰ برای رشته های فنی هزینه انجام پایان نامه ارشد فصل یک و دو دکتری: ۶۰۰ الی ۱۱۰۰ برای رشته های انسانی، ۱۲۰۰ الی ۱۵۰۰ برای رشته های فنی هزینه انجام پایان نامه ارشد فصل سوم دکتری: ۸۰۰ الی ۱ برای رشته های انسانی، ۱ الی ۱۵۰۰ برای رشته های فنی هزینه نوشتن پایان نامه ارشد فصل چهار و پنج دکتری: ۲۵۰۰ الی ۳۵۰۰ برای رشته های انسانی، ۴۰۰۰ الی ۶۰۰۰ برای رشته های فنی

  هزینه پایان نامه ارشد به ترتیب فصول

  در ارتباط با هزینه کلی انجام پایان نامه ارشد قبلا به صورت کلی صحبت نموده ایم. در ادامه قیمت هر فصل پایان نامه ارشد به تفکیک ارائه خواهد شد. قیمت انجام پروپوزال ارشد: ۴۰۰ الی ۸۰۰ قیمت پایان نامه ارشد فصل اول و فصل دوم پایان نامه ارشد: ۴۰۰ الی ۹۰۰ قیمت پایان نامه ارشد فصل سوم پایان نامه ارشد: ۳۵۰ الی ۸۰۰ قیمت پایان نامه ارشد فصل چهار و پنج پایان نامه ارشد: ۸۰۰ الی ۱۸۰۰

  هزینه انجام صفر تا صد پایان نامه ارشد: بستگی به موضوع ارائه شده دارد.

  قیمت های فوق تقریبی بوده و دانشجو می تواند جهت کسب اطلاعات دقیق از قیمت نوشتن پایان نامه با کافه یادداشت  در ارتباط باشد.

  با توجه به تخصصی بودن و دشواری نگارش پایان‌ نامه و به‌ویژه رساله، کمک گرفتن از استادان و مشورت با متخصصان رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی این مقاطع ضروری است. کافه یادداشت با همکاری بسیاری از کارشناسان باتجربه و متخصص آماده ارائه مشاوره و راهنمایی دانشجویان و پژوهشگران در همه رشته‌ها و گرایش‌هاست.برای سفارش پایان نامه می توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید و قیمت پایان نامه ارشدتان را از ما بخواهید.

  بهتر است بخوانید! انجام پروپوزال ارشد و تز دکتری با راحت ترین و سریع ترین روش ممکن!

  مراحل دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد

  پس از تکمیل و اصلاح پایان نامه باید از استاد راهنما درخواست کنید که روزی را برای دفاع از پایان نامه مشخص کنند؛ دقت داشته باشید که در جلسه پایان نامه بهتر است پاورپوینتی از مطالب پایان نامه به صورت خلاصه همراه خود داشته باشید. شاید اینطور تصور شود که دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد زمانی اتفاق می افتد که پایان نامه تمام شده و استاد راهنما آن را تایید کرده باشد. در صورتی که این فرض غلط است و برای دفاع از پایان نامه ارشد نیز باید مراحلی را گذراند که یکی از مهم ترین آن مراحل، ثبت درخواست دفاع در سامانه گلستان دانشگاه (پیام نور) خود می باشد.

  طبق قوانین جدید که برای انجام پایان نامه ارشد تعیین شده، دانشجو پس از اتمام کار نگارش پایان نامه باید یکبار مطالب خود را در سایت ایرانداک بارگذاری کرده و میزان شباهت اطلاعات کل پایان نامه خود با سایر پژوهش را به دست آورد. اگر این شباهت بالاتر از درصد مشخص شده دانشگاه نبود (اگر درصد شباهت بالاتر از ۳۰ درصد باید دوباره وارد فاز ویرایش پایان نامه شوید)، می تواند به سامانه گلستان مراجعه کرده و از بخش پیشخوان آموزشی به ثبت درخواست دفاع و بارگذاری فایل پایان نامه خود نماید.

  دانشجویان توجه داشته باشد که از زمان ثبت درخواست تا زمان دفاع از پایان نامه ارشد می بایست ۱۵ روز فاصله وجود داشته باشد، در غیر این صورت اقدامات لازم آموزشی برای ارائه تاریخ دفاع پایان نامه شما از سوی دانشگاه انجام نخواهدشد. مدتی پس از ثبت درخواست در سیستم، اساتید راهنما، مسئول آموزش و مسئول دفاعیه های کارشناسی ارشد دانشگاه به تایید درخواست شما پرداخته و شما منتظر اعلام تاریخ دفاع خود خواهید ماند.

  در این مدت اساتید داور نیز از سوی دانشگاه برای شما مشخص خواهند شد. اساتید داور پایان نامه کارشناسی ارشد معمولا دو نفر بوده که یکی از آن ها داور داخلی یعنی از خود دانشگاه و دیگری داور خارجی از دانشگاهی دیگر می باشد. به دانشجویان توصیه می شود در روز دفاع سر ساعت در محل برگزاری جلسه حضور داشته و بدون استرس به بیان یافته ها و فعالیت تحقیقی خود بپردازند. در انتهای جلسه دفاع ارشد، از داوران داخلی و خارجی خواهش می شود که اصلاحیه ها و یا انتقادات خود بر پایان نامه را اعلام دارند. پس از پرسش و پاسخ هایی که از دانشجو می شود، نمره نهایی او اعلام شده و دانشجو باید در طی مدت زمان مشخص شده اصلاحات کار پژوهشی خود را انجام دهد

  سوالات داوران در روز دفاع از پایان نامه پس از نگارش پایان نامه

  حساس‌ترین روز دوران تحصیل دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری روزی است که باید از پایان‌نامه‌شان دفاع کنند؛ جلسه‌ای که نمایانگر مطالعات و زحمات چندساله دانشجو و بار علمی اندوخته وی در مقطع تحصیلی‌اش و انجام پایان نامه است و نمره‌ای که از استادان و هیات داوران آن روز بگیرد، در ادامه تحصیلات و آینده شغلی او بسیار موثر خواهد بود. جلسه دفاع از پایان‌نامه از ۳۰ تا ۴۰ دقیقه مختص دانشجوست تا به صورت شفاهی درباره مراحل پژوهش و چالش‌های مسیر تحقیق گزارش دهد و از دستاوردهای پایان‌نامه‌اش دفاع کند، اما مرحله سخت، پاسخگویی شفاف و دقیق دانشجو به سوالات داوران در جلسه دفاع از پایان‌نامه است؛ دانشجو باید بتواند با تسلط کامل به سوالات داوران در جلسه دفاع از پایان‌نامه پاسخ دهد، چراکه میزان تسلط او، اشرافش بر موضوع و حواشی آن و نیز به‌روز بودن اطلاعاتش در جلب نظر داوران بسیار موثر است.

  لزوم تهیه فهرستی از پرسش‌های احتمالی

  پیش‌بینی سوالات داوران در جلسه دفاع از پایان‌نامه تا حدی امکان‌پذیر است و همان‌طور که بارها در مطالب مشابه تاکید کردیم، یکی از مراحل آماده‌سازی دانشجو برای جلسه دفاع از پایان‌نامه به همین مسئله اختصاص دارد. از قبل می‌دانید که هر یک از اعضای هیات داوران در طول جلسه ممکن است از شما سوالاتی بپرسد و بدیهی است که سوالات داوران در جلسه دفاع از پایان‌نامه در زمینه موضوع تحقیقات شما خواهد بود؛ بنابراین شما باید سوالات احتمالی را بنویسید و پاسخ‌های مناسب و قانع‌کننده برای آن‌ها آماده کنید. البته لازم نیست جملات پاسخ را حفظ کنید؛ مفاهیم را خوب درک کنید و در جلسه توضیح دهید تا کاملا طبیعی و جذاب باشد.

  نمونه سوالات داوران در جلسه دفاع از پایان‌نامه پس از نگارش پایان نامه

  یادتان باشد قبل از اینکه تایم دفاع خودتان فرابرسد حتما در جلسه دفاعیه بقیه دانشجویان شرکت کنید تا از روند این دفاعیه و سوالات داوران مطلع شوید، هنگامی که شما در این جلسه شرکت میکنید متوجه خواهید شد که یک سری از سوالات بین دفاعیه ها مشترک و قابل پیش بینی هستند؛ما در اینجا تعدادی از این سوالات را برای شما اماده کرده ایم.

  ۱٫         انگیزه شما از انتخاب این موضوع برای پایان‌نامه چه بود و چرا این موضوع را انتخاب کردید؟

  ۲٫         خلاصه یک‌خطی پایان‌نامه‌تان چیست؟

  ۳٫         آیا می‌توانید پایان‌نامه‌تان را در پنج دقیقه خلاصه کنید؟

  ۴٫         چه موضوعات مهم، موانع یا فضاهای خالی در زمینه پژوهشی شما وجود دارد؟

  ۵٫         شما به کدام یک از موارد فوق پرداخته‌اید؟

  ۶٫         چرا موضوع تحقیق شما ارزش حل کردن را دارد؟

  ۷٫         پرسش پژوهش شما چگونه پدیدار شد؟

  ۸٫         تاثیرگذارترین افراد در پیشرفت این علم چه کسانی هستند؟

  ۹٫         آخرین یافته‌های مهم در این زمینه چیست؟

  ۱۰٫       چقدر پژوهش شما نو و جدید است و چه نوآوری‌هایی دارد؟

  ۱۱٫       چه آثاری به کار شما بیشترین شباهت و نزدیکی را دارد؟

  ۱۲٫       تصمیم‌گیری‌های مهم موثر در پژوهش شما چه بود؟

  ۱۳٫       چرا این روش تحقیق را انتخاب کردید و از آن چه چیزی به دست آوردید؟

  ۱۴٫       روش تحقیق شما چه برتری بر روش‌های گذشته داشت؟

  ۱۵٫       چه روش‌های جایگزینی وجود داشت؟

  ۱۶٫       در روش تحقیق‌تان چه محدودیت‌هایی وجود داشت؟

  ۱۷٫       مهمترین و سخت‌ترین موانع و مشکلاتی که در کارتان وجود داشت و شما از آن عبور کردید، چه بود؟

  ۱۸٫       یافته‌های کلیدی شما چه بود؟

  ۱۹٫       چقدر یافته‌های شما از نظر آماری مهم هستند؟

  ۲۰٫       مهم‌ترین دستاورد شما چیست؟

  ۲۱٫       کدام یک از یافته‌های شما جالب‌تر است و چرا؟

  ۲۲٫       قوی‌ترین و ضعیف‌ترین قسمت پژوهش‌تان کدام است؟

  ۲۳٫       پژوهش شما چه تاثیری بر پیشرفت دانش دارد؟

  ۲۴٫       کاربردهای عملی تحقیق شما چیست؟

  ۲۵٫       چه جنبه‌هایی از پژوهش‌تان را منتشر کرده‌اید یا منتشر خواهید کرد و به چه دلیل؟

  ۲۶٫       ارتباط کارتان با سایر محققان چیست؟

  ۲۷٫       چه موضوعات و مواردی را برای ادامه کار پیشنهاد می‌کنید؟

  ۲۸٫       پیشنهاد و توصیه شما به سایر محققان در این زمینه چیست؟

  یادتان باشد در جلسه ی دفاعیه اعتماد به نفس خود را حفظ کنید و به خوبی گوش دهید، نیازی نیست تمامی سوالات داوران را بلد باشید، زمانی که به سوالاتی برخورد کردید که جواب انرا نمی دانستید فقط بگویید نمی دانم و هیچ کس از شما انتظار ندارد که جواب تمامی سوالات را بدانید.همچنین اگر سوالات داوران برای شما نامفهوم بود حتما از انان بخواهید که سوال خود را بیشتر توضیح دهند. از سیاست‌های موفق در اداره جلسه دفاع از پایان‌نامه، شروع خوب داشتن و به چالش کشیدن داوران و درگیر کردن ذهن مخاطبان است؛ این کار باعث می‌شود که فضا خسته‌کننده نشود و جلسه جذاب و پرنشاط برگزار شود. یادتان باشد به نظرها و پیشنهادهای داوران با دقت و احترام گوش کنید و به پرسش‌های آن‌ها با صبوری و آرامش پاسخ‌هایی واضح بدهید.

  استفاده از مشاوره چه تاثیری در فرآیند نوشتن پایان نامه دارد؟

  مشاوره با مشاور خبره باعث میشود پایان نامه سریع تر نوشته شود و دقت و کیفیت بیشتری داشته باشد و جامع تر باشد،همچنین مشاوره باعث می‌شود دانشجویان به شکل جامع‌تر و کامل‌تری به موضوع و همه جزئیات و نکات مهم آن بپردازند. در کافه یادداشت انجام پایان نامه تضمینی بی قید و شرط انجام می شود.

  خدمات مشاوره پایان نامه چگونه به دانشجویان در نوشتن پایان نامه کمک می‌کند؟

  ۱٫مسیریابی درست: مشاور قوی و حرفه‌ای با شفاف‌سازی مسیر صحیح انجام پروژه و آگاه‌سازی جزئیات در سرعت و کیفیت عملکرد دانشجویان موثر است.

  ۲٫اجرای کامل قوانین: مشاور مجرب دانشجویان تمامی قوانین را به دانجشو گوشزد میکند که موردی از قلم نیوفتد.

  ۳٫پیشگیری از دوباره‌کاری: مشاور حرفه‌ای موجب پیشگیری از دوباره‌کاری و جلوگیری از اتلاف وقت و زمان می‌شود و اجازه نمی‌دهد پژوهشگر با کپی‌کاری از کیفیت پایان‌نامه بکاهد.

  ۴٫جلوگیری از خطا: مشاور خوب و باتجربه از خطای پژوهشگر در طول مسیر جلوگیری می‌کند.

  ۵٫همه‌جانبه‌نگری: مشاور کمک میکند کلیات و جزئیات به صورت کامل نوشته شوند و موردی از قلم نیوفتد.

  ۶٫قت در جزئیات: توجه و دقت به جزئیات در ارتقای کیفیت پایان‌نامه موثر است.

  ۷٫برنامه‌ریزی و زمان‌بندی منطقی: استفاده از کمک یک مشاور به دانشجو کمک میکند که پایان نامه خود را طبق زمان بندی منظم به داشنگاه تحویل دهد.

  ۸٫سرعت عمل:انجام اصولی پایان نامه از اول باعث میشود از اتلاف وقت جلوگیری شود.

  ۹٫دوری از استرس: پیش رفتن در مسیر درست و انجام به‌موقع مراحل تحقیقات موجب آرامش دانشجو خواهد شد.

  ۱۰٫افزایش خلاقیت: انجام پایان نامه به صوت اصولی و با زمان بندی مشخص باعث افزایش خلاقیت، نوآوری و ایده‌پردازی دانشجو می شود

  ۱۱٫ کسب نتیجه بهتر: با توجه به تسلط مشاور بر تمامی جوانب پایان نامه نتیجه ی بهتری از انجام پایان نامه قابل اجرا خواهدبود.

  ۱۲٫ افزایش اعتماد به ‌نفس: انجام اصولی و منظم پایان نامه به اعتماد به نفس دانشجو می افزاید

  چرا برای مشاوره نگارش پایان نامه کافه یادداشت را انتخاب کنیم؟

  کافه یادداشت از همکاری محققان توانمند و استادان بنام و متخصص بهره می‌برد و سابقه درخشانی در زمینه مشاوره نگارش پایان‌ نامه در بین موسسات معتبر و فعال کشور دارد. کافه یادداشت موسسه‌ای موفق و خوشنام است که سال‌هاست در تمام مراحل انجام پایان‌نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری مشاوره حرفه‌ای می‌دهد و تا رسیدن به نتیجه عالی و اطمینان از رضایت دانشجویان همراه آنان است.

  سفارش پروژه دانشگاهی

  • مثلا: پایان نامه - ترجمه

  انجام صفر تا صد پایان نامه مسئله این است!

  پایان دوره کارشناسی ارشد و مقاطع بالاتر یک درس چند واحدی سنگین به نام پایان نامه دارد که شامل اقدامات و اصول خاصی برای به پایان رسیدن است. تمامی دانشجویان برای انجام صفر تا صد پایان نامه ارشد، لیسانس یا رساله دکتری در چارچوب تعیین شده یک پایان نامه ارشد (MA Thesis) را تهیه و تنظیم می کنند. سپس آن را ارائه می دهند و در نهایت با کمک سی دی و ارائه دلایل منطقی باید بتوانند از آن دفاع کنند، تا استاد مربوطه و هیئت داوران پایان نامه مذکور را تایید کرده و دانشجویان با دریافت نمره قبولی یک دوره تحصیلی موفق را به پایان برسانند. با ما همراه باشید تا با مراحل 0 تا 100 پایان نامه جز به جز آشنا شوید.

  به دانشگاه می ‌رسید! با تمام لوازمی که در دست دارید دل شما برای شروع یک مرحله جدید در زندگیتان در سینه می تپد! یک دانشجوی جدید با رویاهای بزرگ و آرزوهای بی شمار هستید که به دانشکده مراجعه می کنید و قصد ادامه تحصیل در دانشگاه را دارید. اوایل سال تحصیلی چیزی به نظر شما سخت نمی آید و با لبخندی روی لب به کلاس های خود می روید!

  تمام درس ها را با علاقه و ذوق شروع می کنید؛ اما با گذر زمان تعداد فصل های دروسی که باید مطالعه کنید بیشتر می‌شود و میزان کاری که باید انجام دهید بیشتر و بیشتر می گردد. با گذر زمان به پایان نامه نزدیک می شوید و با تمامی تلاش های خود باید پایان نامه را آغاز کنید. اگرر بدون اطلاع و آگاهی انجام دادن پایان نامه خود را آغاز کنید در یک دریا از اطلاعات فنی و علمی غرب می شوید!

  بد نیست بخوانید!

  انجام رساله دکتری توسط تیم کافه یادداشت ارائه شد!

  اما با تمرکز و تلاش های بی وقفه می توانید به آرامی پایان‌نامه خود را به اتمام برسانید. نوشتن پایان نامه به نوعی مانند یک ماجراجویی تازه است. هر فصل پایان نامه با یک چالش جدید و هر صفحه آن یک انجام وظیفه جدید است. با گذر زمان پایان نامه برای شما به شکل یک داستان مهیج شکل خواهد گرفت به گونه‌ای که نوشتن آن به شما تعهد و صبر زیادی خواهد داد! اگر می خواهید بدانید که چگونه باید پایان‌نامه خود را انجام دهید و اصلاحات آن را به اتمام برسانید با ما همراه شوید تا این مراحل را به شما توضیح دهیم.

  یکی از مهمترین مقوله ها در زمینه انجام پایان نامه ارشد و دیگر مقاطع تحصیلی، این است که وجود اعتبار علمی بالا و مناسب بودن آن از نظر اساتید این امکان را به شما می دهد تا پایان نامه ارشد خود را به عنوان یک مقاله علمی در اختیار دیگران قرار دهید. این مزیت، به شما این امکان را می دهد تا برعکس خیل عظیمی از پایان نامه رشته های مختلف موجود، سهم مهمی در پیشرفت علمی کشور داشته باشید و منبعی برای دیگر دانشجویان آینده ایجاد کنید؛ تا این ارتقا و پیشرفت علمی تنها به یک سری پایانه نامه و مقالات علمی مرسوم خلاصه نشود. اگر پایان نامه ارشد، رساله دکتری و یا پایان نامه کارشناسی خود را به درستی انجام دهید، به خوبی در این سهم شریک خواهید بود.

  میدونید حوزه تخصصی کافه یادداشت که به عنوان بهترین سایت ترجمه و مشاوره پایان نامه شناخته میشه؛ ترجمه تخصصی متون و موارد مربوط به انجام پایان نامه است؟

  صفر تا صد پایان نامه ارشد 

  پایان نامه معمولا در مقاطع تکمیلی همانند کارشناسی ارشد و یا دکترا مطرح می‌باشد. منظور از پایان نامه انجام تحقیقات بر روی موضوعی مشخص در کنار ارائه پروژه می‌باشد و دانشجویانی که در این مقاطع تحصیل می‌کنند باید در ترم اخر تحصیلات تکمیلی خود، این ارائه را داشته باشند و در طی آن پایان نامه خود را برای استادان و داوران مربوطه ارائه دهند ،‌ توجه داشته باشید برای فارغ التحصیلی علاوه بر نگارش پایان نامه، روش آموزش محمور نیز برای رشته های مختلف وجود دارد که برخی از دانشجویانی که علاقمند به پروژه نیستند از آنها استفاده می‌کنند.

  در ادامه این مقاله به بررسی پایان نامه های دوره کارشناسی ارشد خواهیم پرداخت و برخی از نکات مهم همانند مراحل انجام پایان نامه را مورد برسی قرار می‌دهیم  .

  اگر دقیقا نمی دانید که مراحل انجام صفر تا صد پایان نامه چگونه است؛ با شیوه نوشتن پایان نامه ارشد، رساله دکتری آشنایی ندارید؛ میخواهید تمامی اصول و نکات نوشتن پایان نامه را به درستی پیش ببرید، این مطلب برای شما نگارش شده است.

  بد نیست بخوانید!

  انجام پروپوزال ارشد و دکتری در تمامی رشته ها توسط تیم بزرگ کافه یادداشت!

  در نگارش پایان نامه ارشد، رساله دکتری و غیره شما باید بتوانید به یک پرسش اصلی در طول مقاله، پاسخ دهید. مطرح کردن این سوال، حکم شیرازه اصلی پایان نامه ارشد یا دکترا شما را دارد و در صورتی که بتوانید سوال مناسبی مطرح کنید و به آن پاسخ مناسبی بدهید می توانید مطمئن باشید که مقاله شما، در سطح علمی مناسبی قرار خواهد گرفت.

  پایان نامه ارشد - پایان نامه دکتری

  انجام صفر تا صد پایان نامه ارشد با کافه یادداشت

  در این بخش بیشتر در رابطه با پایان نامه توضیحاتی را ارائه خواهیم داد ، همان طور که اشاره کردیم پایان نامه تحقیقاتی می‌باشد که دانشجو در طی دوران تحصیل خود در مقطع کارشناسی ارشد بر روی موضوعی مشخص که مربوط به رشته خود باشد انجام می‌دهد ، معمولا برای پایان نامه ها حداقل ۸۰ صفحه در نظر گرفته می‌شود .

  به طور کلی می‌توان که پایان نامه ها را در دو نوع  کمی و کیفی  تقسیم کرد. دسته پایان نامه های کمی ،‌ عبارت است از پایان نامه هایی که در طی تحقیقاتی دانشجویان باید که از انواع فرمول های آماری و علم ریاضی بهره بگیرند ،‌ در این گونه از پایان نامه ها بیشتر اعداد و ارقام و محاسبات مربوط به آنها به چشم می‌آید.

  خدمات دیگر کافه یادداشت!

  انجام پایان نامه مهندسی صنایع در تمامی گرایشات + مشاوره در انتخاب موضوع به صورت 24 ساعته

   دسته دوم پایان نامه های کیفی می‌باشند که در آنها از روش های تحلیلی بدون نیاز به محاسبات سنگین بهره برده می‌شود در واقع در این نوع از پایان نامه ها نظر و تحلیل خود دانشجو تاثیر بیشتری دارد و بسیار اثرگذار می‌باشد.  نکته مهمی که در رابطه با پایان نامه ها بسیار مهم است و در مواقعی به دلیل عدم توجه دانشجویان به این موضوع پایان نامه به مشکل می‌خورد ، زمان شروع کار و انجام تحقیقات در رابطه با پایان نامه می‌باشد ، زیرا که روند نگارش و نوشتن و انجام دادن پایان نامه های دوران ارشد به گونه‌ای نمی‌باشد که دانشجو قادر باشد در طول ترم آخر خود آن را به پایان برساند ،‌ همچنین برای پایان نامه باید که پروپوزال که معمولا شامل ۸ صفحه توضیح در خصوص روند کار دانشجو می‌باشد باید که تایید شود ، به همین دلیل بهترین زمان این است که دانشجو از همان ترم های اول و دوم روند کار خود را شروع کند و شروع به نوشتن و نگارش پایان نامه خود کند و تا پایان دوره و ترم چهار خود آماده دفاع از پروژه خود باشد تا نمره تایید را دریافت کند .

  در قسمت های بعدی مراحل  شروع ،‌  نگارش  و دفاع پایان نامه دوره کارشناسی ارشد را به صورت کامل شرح خواهیم داد .

  انجام پایان نامه ارشد کارشناسی یا رساله دکتری 

  مهم ترین دغدغه شما برای نگارش پایان نامه ارشد، رساله دکتری یا پایان نامه کارشناسی باید این باشد که پرسش مفیدی را مطرح کنید و به آن پاسخی دهید که پژوهش قوی را طلب کرده و باری از روی دوش حوزه مورد نظر بردارد. نه اینکه یک پرسش تکراری را مطرح کنید و عملاً ارزشی به حوزه مذکور اضافه نکنید.

  همچنین پاسخدهی روشن و مکتوب در روند نگارش پایان نامه ارشد یا رساله دکتری از اهمیت بالایی برخوردار است. این مهم ترین مسئله در مورد نگارش پایان نامه رشته های مختلف به شمار می آید. انتقال مفاهیم عمیق و دقیق به واسطه این پرسش در طی مراحل انجام پایان نامه ارشد بسیار کلیدی است. در حقیقت شما باید محتوایی یونیک و اصیل را به این مقاله اضافه کنید.

  بد نیست بخوانید!

  انجام پایان نامه ارشد مدیریت در تمامی گرایشات توسط تیم بزرگ کافه یادداشت!

  انسجام و تحقیق متمرکز از خاصیت انتخاب پرسش مناسب و کلیدی در شروع نگارش است. اگر به بهتر انجام شدن مراحل انجام پایان نامه ارشد تان فکر می کنید، می توانید از کسانی که قبلا در این زمینه موفق عمل کرده اند و تجربه کسب کرده اند هم مشورت بگیرید.

  بد نیست بخوانید!

  انجام پایان نامه معماری و صفر تا صد پایان نامه ارشد در یک مقاله! (مشاوره رایگان 24 ساعته)

  مراحل مشترک برای دریافت، نوشتن پایان نامه ارشد و دفاع از پایان نامه ارشد تمام رشته ها:

  • انتخاب موضوع پایان نامه ارشد
  • تعیین استاد راهنما به همراه مشاور
  • پر کردن فرم انتخاب موضوع و ارائه به مدیر گروه
  • به اتمام رساندن نوشتن پروپوزال ( که معمولا شامل خلاصه ای از فصل دوم پایان نامه و فصل سوم است) با بررسی استاد راهنما و ارائه به گروه رشته خودتان
  • به تصویب رسیدن پروپوزال توسط گروه تخصصی رشته و ارسال به دانشگاه
  • اختصاص یک کد مشخص و منحصر بفرد برای پایان نامه
  • نگارش پایان نامه
  • انجام فصل چهار پایان نامه
  • اعلام آمادگی برای انجام دفاع و داوری پایان نامه ارشد
  • برگزار شدن جلسه دفاع
  • درج نمره نهایی پایان نامه

  اگر به توضیحات بیشتر در رابطه با موارد مطرح شده تا به اینجای مطلب احتیاج داشته باشید، می توانید مابقی اطلاعات آورده شده در این مطلب را دنبال نمایید تا یک موضوع مناسب را انتخاب کرده و پایان نامه مفیدی را ارائه دهید. ارائه و انجام پایان نامه ارشد مفید برای ارائه در سطح های بین المللی نیاز به رعایت اصول کیفی و نوآوری های لازم دارد تا برای آینده پژوهش شما و کشور، مناسب واقع شود.

   

  انجام پایان نامه ارشد - صفر تا صد پایان نامه

  مراحل نوشتن پایان نامه ارشد

   در این بخش به بررسی کامل مراحل و روند کار نگارش پایان نامه خواهیم پرداخت ، مهم ترین این مراحل عبارت است از :

  1) انتخاب موضوع در انجام پایان نامه از صفر تا صد

  انتخاب موضوع پایان نامه ارشد که به آن علاقه دارید، بسیار اهمیت دارد. چرا که پروسه انجام آن برای شما فارغ از مبحث دریافت نمره، لذت بخش خواهد بود. در نتیجه انتخاب موضوع پایان نامه ارشد به کیفیت نهایی انجام کار از این منظر نیز وابسته است.

  موضوع مورد نظرتان می تواند یک نظریه، مولف یا بازه ی زمانی خاص باشد. سپس می توانید به این مسئله فکر کنید که روند تحقیق تان چگونه پیش برود. در حقیقت با فکر کردن به علاقه مندی های آکادمیک تان می توانید این موضوع را به خوبی پیش ببرید.

  در صورت وجود مشکل در این زمینه درس های دوره کارشناسی تان را مرور کنید و ببینید آیا موضوع خاصی وجود دارد که به آن علاقه مند باشید؟ یا خیر. توجه داشته باشید که مراحل انجام پایان نامه ارشد و متن نگارش شده آن باید در عین خلاصه بودن کامل و جامع باشد و کلیه مباحث مربوطه را پوشش دهد. دامنه تحقیق در مورد پایان نامه ارشد می بایست یک ساله الی شش ماهه به اتمام برسد. اگر باز هم در انتخاب موضوع پایان نامه دچار مشکل هستید می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

  نکات دیگری که باید در مورد مراحل انجام پایان نامه رشته های مختلف یا رساله دکتری به آن توجه داشته باشید این است که، موضوع پایان نامه رشته های مختلف نباید تکراری باشد؛ موضوع پایان نامه با تخصص مشاوره استاد راهنما و مشاور انتخابی شما باید یکسان باشد؛ همچنین باید در حوزه تخصصی تحصیلی شما باشد.

  لازم به ذکر است که ۲ نمره از کل نمره پایان نامه رشته های مختلف مرتبط با ارائه مقاله است. پس نگارش مقاله می بایست از مرحله شروع پیشنهاد موضوع آغاز شود، تا فرصت و امکان استخراج آن به آسانی وجود داشته باشد. جالب است بدانید که، توجه به اولویت های تحقیقاتی سازمان های دیگر در مورد انتخاب موضوع پایان نامه به شما کمک هزینه های لازم را برای پیشبرد آن خواهد داد.

  2 ) ثبت عنوان پایان نامه کارشناسی ارشد 

  در اولین مرحله از شروع کار و روند پایان نامه شما بایستی موضوع پروژه و تحقیقات خود را انتخاب کنید ،‌ مهم ترین اقداماتی که برای آن مرحله باید انجام دهید را بررسی خواهیم کرد :

   انتخاب موضوع مناسب برای عنوان پایان نامه از اصلی ترین مشکلات و دغدغه های دانشجویان می‌باشد ، البته بسیاری از اساتید و دانشگاه ها به دانشجویان برای انتخاب موضوع مناسب راهنمایی می‌کنند اما خود دانشجو باید که برای انتخاب موضوع مناسب خود نیز تحقیقاتی را انجام دهد. برای شروع روند انتخاب موضوع بهتر است که در ابتدا تمامی کلید واژه هایی که در ذهن دارید را بر روی برگه بیاورید و آنها را یادداشت کنید ،‌ برای این کار لازم است که مطالب و مقالات مرتبط با رشته خود را مطالعه کنید تا ذهن شما کمی در این باره فعال تر شود.

  بعد از اینکه کمی جست و جو کردید و به نتایجی رسیدید بهتر است که با استاد راهنمای خود مشورتی کنید  و با راهنمایی های استاد راهنما موضوع را نهایی کنید. بعد از نهایی و قظعی شدن موضوع شما باید که فرمی را پر کرده و آن را به دانشگاه ارائه دهید. سعی کنید این کار را زود و در کمترین زمان بعد از قطعی شدن موضوع انجام دهید، زیرا در این صورت هم موضوع خود را ثبت کرده‌اید و  هم این کار باعث می شود که تا فرد دیگری با موضوع مشابه نتواند عنوان را انتخاب کند .

  بعد از ثبت موضوع باید که فرم پروپوزال را نیز  تکمیل کنید و به دانشگاه ارائه دهید ، پس از اینکه فرم پروپوزال شما توسط استاد راهنما تایید شد باید که با توجه به خواسته های دانشگاه اقدامتی همانند وارد کردن اطلاعات در سایت های مختلف را انجام  دهید.

  بد نیست بخوانید!

  انتخاب موضوع پایان ارشد و دکتری در تیم کافه یادداشت ارائه شد!

  پایان نامه ارشد صفر تا صد - قیمت پایان نامه ارشد

  3 )  شروع نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد

  بعد از تمام شدن مرحله انتخاب و ثبت عنوان پایان نامه ،‌دانشجو وارد مرحله دوم که مربوط به انجام تحقیقات و نگارش پایان نامه می‌باشد می‌شود. این مرحله بسیار مهم است و باید که در طی آن به مواردی توجه شود.‌ برای تحقیقات بر روی موضوع خود شما باید که از انواع منابع خارجی و داخلی استفاده کنید  و بعد از جمع آوری مطالب لازم اقدام به نگارش پایان نامه خود کنید .

  در مرحله نوشتن پایان نامه توجه به فصل بندی از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد ،‌ معمولا فصل بندی یک پایان نامه استاندارد به گونه زیر می‌باشد :

  • فصل اول : این فصل مربوط به کلیات پژوهش می‌باشد و در آن باید که به مواردی همچون روش پژوهش ، بحث و نتیجه‌گیری در رابطه با پژوهش ،‌ مبانی نظری و پیشینه پژوهش اشاره شود . این فصل از اهمیت بالایی برخورد دار می‌باشد، زیرا که در آن قصد معرفی و جذب خواننده را دارید .
  • فصل دوم : در فصل بعدی که به آن فصل مبانی نظری نیز می‌گویند ، در بین تمامی فصل ها آسان ترین می‌باشد. در این قسمت توضیح مفاهیم و کلمات باید به طور کامل و روان صورت بگیرد .
  • فصل سوم : باید به طور مختصر روش پژوهش را ارائه کنید .
  • فصل چهارم : این فصل مربوط به یافته های پژوهش می‌باشد .
  • فصل پنجم : بحث و نتیجه‌گیری دانشجو به طور کامل در این قسمت باید نوشته شود .

  بعد از تمام شدن فصل های اصلی بهتر  است که در انتهای پایان نامه پیشنهاداتی را در قالب پیشنهادات کاربردی و پژوهشی ذکر کنید .

  برای شروع پایان نامه از صفر باید چیکار کنیم؟

  انتخاب منابع پایان نامه

  مرحله ی مسلم بعدی برای انجام صفر تا صد پایان نامه ارشد در رشته های مختلف، انتخاب منابع موثق و مفید است. بهتر است برای انجام پایان نامه ارشد یا رساله دکتری آگاهانه تر تمامی منابع را در زمینه موضوع و پرسش انتخابی تان بررسی کنید؛ تا مطمئن شوید که موضوعی نو را برگزیده اید یا اینکه در مورد پرسش مطرح شده تان، هنوز مقاله ای به نشر نرسیده است. سپس منابع اولیه و ثانویه مورد نظرتان را انتخاب کنید و پس از انجام پایان نامه ارشد تمامی آنها را در انتهای مقاله ذکر کنید.

  انتخاب منابع اولیه موثق

  منابع اولیه برای انجام پایان نامه ارشد چه هستند؟ در واقع این منابع توسط فردی نگاشته می شوند که خالق فکر، نظر یا آزمایش است. در صورتی که در حال نگارش یک تز تحلیلی باشید، می توانید از این منابع در تز ارشد استفاده کنید. این منابع موارد عجیب و غریبی را شامل نمی شوند. یک کتاب یا یک مقاله علمی چاپ شده در یک مجله که در آن نتایج جدیدی برای اولین مرتبه آورده شده است، می تواند به عنوان منابع اولیه در نگارش پایان نامه رشته های مختلف، آورده شود. از بهترین ژورنال های اینترنتی برای دانلود مقالات بیس و پایه برای پروپوزال و پایان نامه می توان به Sciencedirect.com و elzevier.com اشاره کرد.

  انتخاب منابع ثانویه موثق

  در نگارش پایان نامه ارشد ما به منابع ثانویه نیاز داریم. یعنی منابعی که با تکیه بر منابع اولیه، یا پیرامون آن نوشته شده اند. این منابع باید در تز کارشناسی ارشد آورده شوند. اما اهمیت انجام این کار چیست؟

  شما با این کار نشان می دهید که به موضوع مورد نظر آگاهی دارید و از منابع مرتبط با این موضوع با خبرید. سپس می توانید منابع تحقیق مورد نظر را چک کنید. جهت کسب اطمینان بهتر در این زمینه می توانید از مجلات معتبر، مقالات کنفرانس ها، کتاب ها و مواردی این چنین کمک بگیرید. بهتر است یک کپی از آنها را به همراه یک جمع بندی کلی در اختیار داشته باشید.

  پس از اتمام جستجو در مورد منابع برای تحقیق و پژوهش باید نگارش حرفه ای پایان نامه ارشد یا رساله دکتری را آغاز کنید. از این رو می بایست رئوس مطالب انتخاب شود. به طور معمول قوانین و اصول انجام صفر تا صد پایان نامه ارشد یا کارشناسی یا رساله دکتری از دانشکده قابل تهیه است.

  پس از نوشتن ایده تحقیق انجام شده چارچوب کلی نگارش و انجام صفر تا صد پایان نامه ارشد در ذهنتان شکل خواهد گرفت. در صورتی که شناختی از طرح کلی پروژه خود ندارید، می توانید ساختار آن را در همان فایل چارچوب ارائه شده در دانشکده تان چک کنید. انجام صفر تا صد پایان نامه ارشد رشته های مختلف ممکن است با یکدیگر تفاوت داشته باشد. سپس باید تحقیق تان را برای آغاز پاسخدهی به پرسش مطرح شده راه اندازی کنید. سعی کنید برای نگارش بهتر متن های مختلف را بخوانید و آزمایش های لازم را هم انجام دهید. اما دلیل انجام این کارها دقیقاً چیست؟

  در اصل، شما با این کار متوجه خواهید شد که ادامه این موضوع و امکان پاسخ دهی به پرسش مطرح شده ارزش و اعتبار کافی را دارد؟ یا خیر! انجام آزمایش ها و بررسی متون به شما این امکان را می دهد تا سوالات و مشکلات قابل پیش آمد بر سر راهتان را به خوبی و به صورت تجربی چک کنید. یک خاصیت و مزیت دیگر انجام این کار مطالب و اطلاعاتی هستند که نیاز به جمع آوری آنها در طی مراحل بعدی بروز پیدا می کنند.

  ایجاد برنامه زمان بندی 

  مرحله بعدی پس از نگارش و انجام ویرایش های خاص روی پایان نامه ارشد، تایپ و اتمام آن است. نوشتن رسمی و طبق اصول انجام صفر تا صد پایان نامه رشته های مختلف در این مرحله نیازمند اختصاص یک برنامه زمانی است، که به شما این امکان را می دهد تا طبق برنامه پیش بروید.

  تعیین زمان شروع و پایان کار در این رابطه بسیار اهمیت دارد. دقت کنید که مراحل انجام صفر تا صد پایان نامه ارشد باید اصولی باشد و نگارش متن شما به صورت کاملا علمی صورت گیرد.

  همچنین برای نوشتن بخش های مختلف می بایست وسواس به خرج دهید، تا مراحل انجام صفر تا صد پایان نامه به شیوه صحیح، یکی پس از دیگری شکل بگیرد. در صورت به کار بردن اطلاعات و توضیحات علمی نباید ارجاع به منبع را فراموش کنید. به این موضوع ارجاعات داخل متنی گفته می شود.

  به جز رعایت این موضوع، توجه به نکات نگارشی و درست بودن املا کلمات از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در صورت طی کردن مراحل گفته شده به همراه بررسی صحت نکات شما می توانید مقاله را به دانشگاه تحویل دهید. پس از تحویل باید زمان مشخصی را برای دفاع از آن اختصاص دهید. برای این منظور می بایست مدارک مورد نیاز را تهیه کرده و اقدامات لازم را برای شروع تحقیق انجام دهید.

  به تصویب رسیدن پایان نامه رشته های مختلف در واقع آغاز راهی جدید است که به شما این امکان را می دهد، تا از پایان نامه ارشد تان دفاع کنید و مطالب موجود در آن را به اثبات برسانید. این فرصت برای شما  ۶ ماه به طول می انجامد.

  مراحل ثبت پایان نامه به چه صورت است؟

   

  بد نیست بخوانید!

  اصول مقاله نویسی برای صفر تا صد پایان نامه ارشد در بهترین سایت ترجمه و مشاوره انجام صفر تا صد پایان نامه

  چه عواملی به ما می توانند در نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترا کمک کند؟

  نوشتن صفر تا صد پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترا یک فرآیند زمان‌بر و پرکاری است که برای بسیاری از دانشجویان چالش‌هایی دارد. در این مقاله، به بررسی عواملی که به دانشجویان در نوشتن پایان نامه کمک می‌کنند، می‌پردازیم.

  1- برنامه‌ریزی: درست برنامه‌ریزی کردن برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد یا دکترا، از اولین قدم‌های موفقیت در این فرآیند است. برنامه‌ریزی به دانشجو کمک می‌کند تا از زمان خود به بهترین شکل استفاده کند و باعث می‌شود که به مرور زمان، پیشرفت قابل توجهی در نوشتن پایان نامه خود داشته باشد.

  2- تحقیق: یکی دیگر از مهمترین عوامل در نوشتن پایان نامه، تحقیق است. برای نوشتن پایان نامه، دانشجو باید به دنبال پرسش‌های پژوهشی خود بگردد و اطلاعات مربوط به آن‌ها را جمع‌آوری کند. بهترین راه برای جمع‌آوری اطلاعات، استفاده از منابع معتبر و مراجعه به کتابخانه‌ها، پایگاه‌های داده و منابع الکترونیکی است.

  3- نوشتار: یکی از مهمترین عواملی که به دانشجو در نوشتن پایان نامه کمک می‌کند، توانایی نوشتاری است. دانشجو باید بتواند ایده‌های خود را به صورت منطقی و روان بیان کند. برای بهبود مهارت‌های نوشتاری، می‌توان از کتاب‌های آموزشی، دوره‌های آموزشی و مشاوره با استادان تخصصی استفاده کرد.

  4- تدوین ساختار: ساختار درست و منطقی پایان نامه، از مهمترین عواملی است که به دانشجو در نوشتن پایان نامه کمک می‌کند. ساختار پایان نامه باید به گونه‌ای باشد که شامل فصول مختلفی مانند مقدمه، مرور ادبیات، روش‌شناسی، نتایج و بحث، جمع‌بندی و مراجع باشد.

  5- بازخورد: بازخورد در این فرآیند بسیار مهم است. دانشجو با دریافت بازخورد از استادان و دیگران، می‌تواند بهبودهای لازم را در پایان نامه خود ایجاد کند و از طریق این بازخورد‌ها به نتیجه‌گیری بهتری برسد.

  6- نرم‌افزارهای کمکی: استفاده از نرم‌افزارهای کمکی در نوشتن پایان نامه، به دانشجو کمک می‌کند تا فرآیند نوشتن را سریعتر و بهتر انجام دهد. برخی از نرم‌افزارهای کمکی شامل نرم‌افزارهای مدیریت مراجع، نرم‌افزارهای گرامری و نوشتاری، نرم‌افزارهای آماری و نرم‌افزارهای تحلیل داده هستند.

  7- همکاری با دیگران: همکاری با دیگران در نوشتن پایان نامه، به دانشجو کمک می‌کند تا ایده‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارد و بازخورد بگیرد. همچنین، همکاری با دیگران می‌تواند به دانشجو در جمع‌آوری اطلاعات و تحقیق کردن همچنین انتخاب موضوع پایان نامه ارشد کمک کند.

  8- انگیزه: انگیزه دانشجو برای نوشتن پایان نامه، عاملی مهم در موفقیت اوست. دانشجو باید انگیزه کافی برای انجام این فرآیند را داشته باشد و باید به اهداف خود و اهمیت پایان نامه خود باور داشته باشد.

  9- استرس مدیریتی: نوشتن پایان نامه می‌تواند برای دانشجویان استرس زیادی به همراه داشته باشد. به همین دلیل، مدیریت استرس می‌تواند به دانشجو در نوشتن پایان نامه کمک کند. برای مدیریت استرس، می‌توان از روش‌های تنفس عمیق، مدیتیشن و ورزش استفاده کرد.

   

  10- زمانبندی: زمانبندی مناسب برای نوشتن پایان نامه، به دانشجو کمک می‌کند تا از زمان خود به بهترین شکل استفاده کند و به مرور زمان، پیشرفت قابل توجهی در نوشتن پایان نامه خود داشته باشد.

  نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترا یک فرآیند پیچیده است که نیازمند برنامه‌ریزی، تحقیق، نوشتار، ساختار، بازخورد، نرم‌افزارهای کمکی، همکاری با دیگران، انگیزه، مدیریت استرس و زمانبندی مناسب است. با استفاده از این عوامل، دانشجو می‌تواند به موفقیت در نوشتن پایان نامه خود برسد.

  اهمیت نگارش صفر تا صد پایان نامه با کیفیت در چیست؟

  نگارش یک پایان نامه با کیفیت بسیار مهم است به دو دلیل اساسی:

  ارزش علمی و عملی پایان نامه

  ارزش پایان نامه از دیدگاه علمی و عملی بسیار مهم است. نوشتن پایان نامه با کیفیت، نشان از توانایی دانشجو در تحلیل و بررسی مسائل پژوهشی و ارائه نتایج به دیگران است. این نتایج می‌توانند به عنوان مرجعی برای تحقیقات بعدی در همین زمینه مورد استفاده قرار گیرند و در نهایت به پیشرفت دانش مورد نظر کمک کنند.

  تأثیر بر رتبه‌ی دانشجو در نگارش پایان نامه ارشد

  نگارش پایان نامه با کیفیت، تاثیر مستقیم بر رتبه‌ی دانشجو در دوره‌ی تحصیلی و سپس در حرفه‌ی انتخابی خود دارد. پایان نامه‌ای که با کیفیت نوشته شود، نشان دهنده‌ی توانایی و پشتکار دانشجو است و می‌تواند در موفقیت آینده‌ی او تأثیرگذار باشد.

  بنابراین، نگارش یک پایان نامه با کیفیت، علاوه بر ارزش علمی و عملی آن، به لحاظ تاثیر بر رتبه‌ی دانشجو نیز بسیار مهم است. بنابراین، دانشجویان باید به نگارش پایان نامه خود با دقت و تمرکز بیشتری بپردازند و از منابع و راهنمایی‌های موجود در دانشگاه خود استفاده کنند.

  منابع مورد نیاز برای بهبود نگارش پایان نامه

  برای بهبود نگارش 0 تا 100 انجام پایان نامه ارشد و دکترا، می‌توانید از منابع مختلفی استفاده کنید. در زیر چند منبع را برای بهبود نگارش پایان نامه شما پیشنهاد می‌دهم:

  کتاب‌های راهنمای نگارش پایان نامه

  در کتابخانه‌ها و فروشگاه‌های کتاب می‌توانید کتاب‌های زیادی را در زمینه‌ی نگارش پایان نامه پیدا کنید. این کتاب‌ها شامل راهنمایی‌هایی درباره‌ی ساختار پایان نامه، نحوه‌ی نگارش مقدمه، روش‌ شناسی، نتایج و نتیجه‌گیری هستند.

  مقالات و کتاب‌های مرتبط با زمینه‌ی پژوهشی

  مطالعه‌ی مقالات و کتاب‌های مرتبط با زمینه‌ی پژوهشی پایان نامه، به نویسنده کمک می‌کند تا با نحوه‌ی نگارش در این زمینه آشنا شود مهارت های خود را بهبود بخشند.

  دوره‌های آموزشی

  دوره‌های آموزشی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی می‌توانند به شما کمک کنند تا تکنیک‌های درست نگارش پایان نامه را یاد بگیرید و با مشکلاتی که در نگارش پایان نامه دچار می‌شوید، آشنا شوید.

  مشاوره با استاد راهنما

  در زمینه‌ی نگارش انجام پایان نامه ارشد، مشاوره با استاد راهنما بسیار مفید است. استاد راهنما می‌تواند به شما در نگارش پایان نامه راهنمایی کند و نکاتی را برای بهبود نگارش شما به شما بیاموزد.

  توصیه های مهم در جلسه دفاع پایان نامه

  جلسه دفاع پایان نامه یکی از مهم‌ترین مراحل پایانی تحصیلات دانشجویی است و شما به عنوان یک دانشجو، باید بهترین نتیجه را در این مرحله به دست آورید. برای جلوگیری از بروز مشکلات و افزایش موفقیت در جلسه دفاع پایان نامه، توصیه های لازم را برای دانشجویان ذکر می کنیم:

  آماده‌سازی مناسب

  قبل از جلسه دفاع، باید به طور کامل آماده‌سازی شوید. این شامل آماده‌سازی پوسترها، نمودارها و چکیده‌ای از پایان نامه است. همچنین، باید به خوبی با موضوع پایان نامه و چگونگی ارائه آن آشنا باشید.

  تمرین و تمرین دوباره

  قبل از جلسه دفاع، تمرین و تمرین دوباره از ارائه گفتار وارد شده در پایان نامه توصیه می‌شود. این کار به شما کمک می‌کند تا توانایی خود در ارائه پایان نامه را افزایش دهید و بازخوردهای لازم را دریافت کنید.

  آشنایی با اعضا

  در جلسه دفاع، باید با اساتید آشنا باشید و درباره‌ی تحقیقاتشان در زمینه مورد بحث سوال کنید. همچنین، باید به اعضا با احترام برخورد کرده و به سوالات آن‌ها با دقت و با اطلاعات کافی پاسخ دهید.

  استفاده از زبان مناسب

  در جلسه دفاع، باید از زبان مناسب و قابل فهم استفاده کنید. باید از اصطلاحات و واژگان پیچیده که ممکن است برای اساتید مبهم باشد، خودداری کنید.

  خودباوری و اعتماد به نفس

  باید با خودباوری و اعتماد به نفس به جلسه دفاع بروید. باید به یاد داشته باشید که شما بهترین نفر برای ارائه پایان نامه خود هستید و این آخرین فرصت شما برای نشان دادن مهارت‌های خود است.

  جلوگیری از تاخیر و حضور به موقع

  باید به موقع در جلسه دفاع حاضر شوید و از تأخیر در جلسه خودداری کنید. همچنین، باید با احترام به زمان اعضای کمیته رعایت کنید.

  پذیرش برخورداری از بازخوردها

  در پایان جلسه دفاع، باید بازخوردهایی که از اعضای کمیته دریافت می‌کنید را به خوبی پذیرش کنید و سعی کنید از آن‌ها بهره‌مند شوید. باید بازخوردها را به عنوان یک فرصت برای بهبود کیفیت پایان نامه خود بپذیرید و در آینده از آن‌ها استفاده کنید.

  رعایت قواعد اخلاقی

  در جلسه دفاع، باید از اخلاقیات پایه‌ای مثل رعایت قواعد اخلاقی و احترام به دیگران پیروی کنید. باید با اعضای کمیته با احترام برخورد کنید و به دیگران فرصتی بدهید تا سؤالات خود را بپرسند.

  با رعایت این توصیه‌ها، می‌توانید در جلسه دفاع پایان نامه خود موفقیت بیشتری داشته باشید و به بهترین شکل ممکن ارائه صقر تا صد پایان نامه ارشد و دکترا خود را انجام دهید.

  تفاوت در انجام تمام امورات پایان نامه ارشد و دکترا

  پایان نامه‌های ارشد و دکترا در واقع دو سطح مختلف از تحصیلات پژوهشی هستند و در انجام امورات پایان نامه نیز تفاوت‌هایی وجود دارد. برخی از تفاوت‌های عمده در انجام پایان نامه ارشد و دکترا عبارتند از:

  محتوا و عمق پژوهش

  پایان نامه دکترا باید بر اساس یک پژوهش عمیق و جامع باشد که نتایج آن به عنوان یک دستاورد اصلی در زمینه تحقیقاتی مورد بررسی قرار می‌گیرد. در حالی که پایان نامه ارشد می‌تواند بر اساس یک پژوهش محدودتر باشد که نتایج آن معمولاً به عنوان یک دستاورد فنی در زمینه مورد نظر مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

  طول پایان نامه

  پایان نامه دکترا معمولاً بلندتر و جامع‌تر از پایان نامه ارشد است. در حالی که پایان نامه ارشد معمولاً بین 70 تا 100 صفحه بوده، اما پایان نامه دکترا ممکن است بیشتر از 200 صفحه به طول بیانجامد.

  تعداد منابع مورد استفاده

  پایان نامه دکترا باید بر اساس منابع معتبر و جامع تحقیق شود و باید به عنوان یک پژوهش اصیل در زمینه مورد نظر شناخته باشد. در حالی که پایان نامه ارشد نیز باید بر اساس منابع مورد اعتماد به پژوهش برسد، اما ممکن است تعداد منابع کمتر باشد که در این صورت، تحقیقات بیشتر در زمینه پژوهش‌های پیشین ارائه شود.

  پذیرش نتایج

  پایان نامه دکترا باید نتایج جدید و اصلی را به دنبال داشته باشد و باید به عنوان یک دستاورد اصلی در زمینه تحقیقاتی شناخته شود. در حالی که پایان نامه ارشد نیز باید نتایج خود را به دنبال داشته باشد، اما ممکن است نتایج آن به عنوان یک دستاورد فنی در زمینه مورد نظر دیده شود.

  صفر تا صد انجام پایان نامه با تیم کافه یادداشت

  صفر تا صد انجام پایان نامه با تیم کافه یادداشت

  عوامل موثر بر هزینه انجام پایان‌نامه


  مشخصات پروژه:

  نوع و ماهیت پروژه می‌تواند بر قیمت تأثیرگذار باشد. پایان‌نامه‌هایی که نیاز به تجهیزات گران‌قیمت یا تحقیقات پیچیده دارند، هزینه بیشتری خواهند داشت.

  تعداد ساعات کاری:

  مقدار زمانی که برای انجام پایان‌نامه صرف می‌شود، به عنوان یک عامل موثر در قیمت تلقی می‌شود. ساعات بیشتر کار، هزینه بیشتر را نیز ناشی از نیروی کار افزایش می‌دهد.

  پیچیدگی تحقیقات:

  اگر پروژه نیاز به تحقیقات پیچیده و تخصصی دارد، قیمت اجرای آن نیز افزایش می‌یابد. دستیابی به داده‌های پیچیده یا انجام آزمایش‌های خاص، ممکن است هزینه را افزایش دهد.

  استفاده از منابع خارجی:

  برای تحقیقات خاص، استفاده از منابع خارجی ممکن است لازم باشد که هزینه اضافی را به دنبال داشته باشد.

  مشکلات روشنگری:

  اگر پروژه با چالش‌های روشنگری مواجه باشد، هزینه آن افزایش پیدا می‌کند. مثلاً، اگر به دلیل محدودیت‌های زمانی نیاز به شب‌نمایی داشته باشیم.

  تعداد صفحات و حجم مطالب:

  حجم و تعداد صفحات پایان‌نامه نیز بر قیمت تأثیرگذار است. پروژه‌های حاوی محتوای بیشتر به طبیعت، ممکن است هزینه بیشتری را به دنبال داشته باشند.

  سطح دسترسی به داده‌ها:

  در تحقیقات که به داده‌های محدود یا دشوار دسترسی نیاز دارند، قیمت اجرای پروژه نیز افزایش می‌یابد.

  موقعیت مکانی:

  مکان جغرافیایی پروژه نیز می‌تواند بر هزینه آن تأثیرگذار باشد؛ به عنوان مثال، انجام پایان‌نامه در مناطق دورافتاده ممکن است هزینه حمل و نقل را افزایش دهد.

  تعداد و تخصص مشاوران:

  استفاده از مشاوران متخصص و تعداد آن‌ها می‌تواند به طور مستقیم بر قیمت پایان‌نامه تأثیر بگذارد.

  نوع گزارش نهایی:

  اگر پروژه نیاز به تولید گزارش‌های پیچیده و حرفه‌ای داشته باشد، هزینه تدوین و چاپ گزارش نهایی نیز افزایش خواهد یافت.

  سخن آخر

  در آخر فراموش نکنید که تیم کافه یادداشت از صفر تا صد پایان نامه می تواند در کنار شما عزیزان باشد. این تیم پژوهشی متشکل از مترجمان، محققان، پژوهشگران و استادان بنام کشور است که قادر است تمام نیازهای دانشجویان و فرهیختگان را مرتفع سازد. کافه یادداشت در انجام ترجمه های انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی با کمک همکاران متعهد وکارکشته می تواند متون را در اسرع وقت و با هزینه کاملا منصفانه انجام دهد.

  تیم پژوهشی کافه یادداشت کار خود را از سال ۱۳۸۹ به مدیریت آقای احسان عطایی فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه امام رضا (ع) مشهد آغاز کرد؛ زمینه فعالیت های این تیم از ترجمه و خلاصه سازی شروع شده و به مشاوره در انجام پروپوزال، پایان نامه، مقالات دانشگاهی و سمیناری ختم می شود. مترجمان زبده این تیم پژوهشی همگی پس از پشت سر گذاشتن مراحل ارزیابی دقیق در تیم کافه یادداشت دعوت به همکاری شده اند.

  این تیم پژوهشی متشکل از مترجمان، محققان، پژوهشگران و استادان بنام کشور است که قادر است تمام نیازهای دانشجویان و فرهیختگان را مرتفع سازد. کافه یادداشت در انجام ترجمه های انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی با کمک همکاران متعهد وکارکشته می تواند متون را در اسرع وقت و با هزینه کاملا منصفانه انجام دهد. کافه یادداشت می تواند در تمام رشته های دانشگاهی و در تمام حوزه ها به دانشجویان عزیر کمک نماید. ازجمله فعالیت های مهم این تیم پژوهشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. ترجمه تخصصی متون ازانگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی
  2. ویرایش، پارافریز و خلاصه سازی متون انگلیسی و فارسی
  3. پیاده سازی و ترجمه فایل های صوتی
  4. مشاوره در انجام پروپوزال و پایان نامه در تمامی رشته های دانشگاهی
  5. استخراج مقالات از پایان نامه های انجام شده
  6. مشاوره در انجام مقالات سمیناری و سابمیت مقالات ISI
  7. تولید محتوا
  8. برگزاری کلاس های خصوصی ILETS، TOFEL توسط اساتید مجرب و نیتیو به صورت آنلاین (جلسه اول رایگان است)
  9. ترجمه نامه های حقوقی و قراردادهای کتبی
  10. انجام تمام پروژه های دانشگاهی و دانشجویی، محاسبات SPSS، Amos، Lisrel، Smart PLS، Eviews، Ansys Fluent و Particle Flow code

  یکی از خصوصیات منحصر به فرد کافه یادداشت که آن را از دیگر سایت های مشابه متمایز می سازد همکاری قدیمی مترجمان و همکاران با یکدیگر است. تیم کافه یادداشت از اولین قدم های کارش متعهد شده است که کار مشتریان را به نحو احسن انجام دهد و دریک کلام می توان گفت که دانشجویان و فرهیختگان عزیزی که هرکدام و به هر نحوی نیازمند مشاوره یا کمک در انجام هرنوع پروژه آکادمیکی دارند می توانند با خیال راحت روی کافه یادداشت حساب باز کرده و دست خالی باز نگردند.

  سایت ما دارای نماد اعتماد الکترونیک و نماد اعتماد پرداخت است و اساتید مجرب ما به شما اطمینان می دهند کاری بی نقص و پشتیبانی درخور تحویل شما دانجشویان عزیر دهند.

  قیمت پایان نامه ارشد و قیمت تز دکتری یا حتی پروپوزال ارشد به رشته، گرایش، زمان تحویل، موضوع پایان نامه ارشد و محقق بستگی دارد. برای استعلام قیمت صفر تا صد پایان نامه ارشد با ما تماس بگیرید.

  نحوه پرداخت در سایت ترجمه و مشاوره پایان نامه کافه یادداشت به صورت: نصف برای شروع و مابقی موقع تحویل است.

  ایراداتی که استاد به پایان نامه شما وارد می کند اگر موجب تغییر در موضوع یا بازنویسی فصول پایان نامه تان نشود، هیچ هزینه مازادی نخواهد داشت.

  همکاران ما در کافه یادداشت در ساعات اداری آماده خدمت رسانی به شما دانشجویان عزیز می باشند.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  5 پاسخ

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *