قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی - سایت ترجمه آنلاین

یکی از برگ های برنده سایت تخصصی کافه یادداشت قیمت ترجمه است. کافه یادداشت یا بهره گیری از تیم مترجمانی که از سراسر کشور با این سایت آنلاین ترجمه همکاری می کنند توانسته است قیمت ترجمه خود را کاملا رقابتی و بر اساس نیاز مشتری تعیین کند. به عبارت دیگر قیمت ترجمه سایت کافه یادداشت بسته به رشته و موضوع ترجمه تغییری نخواهد کرد. نرخ خدمات ترجمه کافه یادداشت تنها بر اساس تخصصی و عمومی بودن متن ترجمه و هم چنین مترجمی که ترجمه را انجام می دهد تغییر خواهد کرد. یکی دیگر از نکات مثبت سایت ترجمه کافه یادداشت تفاوت قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی است که تفاوت چندانی با یکدیگر نداشته و حتی ضریبی نیز برای قیمت ترجمه های رشته های مختلف در نظر نگرفته است.

به عبارت دیگر ما برای ترجمه متون تخصصی رشته پزشکی و رشته معماری و حتی تربیت بدنی هیچ تفاوتی قائل نشده و همه را با نرخی ثابت برای مشتری در نظر می گیریم. بسیاری از سایت های ترجمه نرخ های ثابت ترجمه خود را بسیار پایین در نظر می گیرند اما با ضریب بستن به متون قیمت ترجمه را بسیار بالاتر از آنچه که در جدول نرخ بندی درج دشه است برای مشتری تمام می کند. تیم ما متشکل از ۵۰ مترجم آماتور، نیم حرفه ای و حرفه ای است که از سراسر کشور و طی گذراندن آزمون های پذیرش به عنوان مترجم در سایت ترجمه آنلاین کافه یادداشت پذیرفته شده اند. توجه داشته باشید که تمامی ترجمه های انجام شده توسط این مترجمان بدون استفاده از گوگل ترنسلیت است و خوانش پذیری مناسبی دارد. در نظر داشته باشید که قیمت های درج شده در جدول برحسب کلمه است و برای بدست آوردن قیمت صفحه ای می بایست قیمت هر کلمه یا در ۲۵۰ کلمه (تعداد کلمات در هر صفحه استاندارد) ضرب کنید. نکته ای گفتن آن خالی از لطف نیست این است که تمامی مترجمان سایت ترجمه آنلاین کافه یادداشت فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی هستند و شرط ورود به تیم بزرگ کافه یادداشت مدرک دانشگاهی در رشته تخصصی مترجمی زبان انگلیسی است.

انگلیسی به فارسی فارسی به انگلیسی
عادی
از کلمه‌ای 35-20 تومان
عادی
از کلمه ای 70-50 تومان
خوب
از کلمه‌ای 40-35 تومان
خوب
از کلمه ای 100-70 تومان
عالی
از کلمه ای 60-40 تومان
عالی
از کلمه ای 150-100 تومان

دلیل تنوع قیمتی چیست؟

همانطور که قبلا هم گفتیم تنها دلیل تنوع قیمتی تنوع در تعداد مترجمان، سابقه کاری آنها و هدف مشتری از سفارش ترجمه است. تیم کافه یادداشت سعی کرده بسته به نیاز مشتری قیمت های ترجمه خود را تعیین کند.

ترجمه عادی: برای پروژه‌های دانشجویی و ترجمه هایی که بیشتر برای پروژه های کلاسی و نمرات تشویقی در نظر گرفته می شود (توسط مترجمان آماتور)

ترجمه خوب: برای مطالب مربوط به سمینار و جزوات امتحانی که مستلزم خوانش پذیری بالای متن است (توسط مترجمان نیمه حرفه‌ای با ویرایش)

ترجمه عالی: برای مطالب پایان نامه، پروپوزال، توصیه نامه‌ها و حوزه‌هایی که سرعت و کیفیت ترجمه و توجه به جزئیات اهمیت بالایی دارد (مترجمان حرفه‌ای با ویرایش و بازخوانی)

برای ثبت سفارش ترجمه روی عبارت ثبت سفارش کلیک کرده و در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره ۰۹۳۵۹۸۱۶۲۸۷ تماس حاصل فرمایید.