کلمات عامیانه زبان انگلیسی در سال ۲۰۱۹

,
کلمات عامیانه انگلیسی
 • استفاده از عبارات و کلمات عامیانه انگلیسی یکی از جذاب ترین بخش های این زبان بزرگ به شمار می آید. با استفاده از کلمات عامیانه تنها با یک کلمه میتوانید مضمون و مفهوم یک جمله را به مخاطب برسانید با ما باشید تا با اصطلاحات انگلیسی پرکاربرد در سال ۲۰۱۹ آشنا شوید.

  ۱٫ Savage

  به معنای انجام کاری باحال و جسورانه است به صورتی که افراد را متعجب و تحت تاثیر قرار دهد.

  ۲٫ Low-Key

  وقتی از چیزی به صورت زیر پوستی و نامحسوس لذت می‌برید می‌توانید از این عبارت استفاده کنید (I am Low-key loving it).

  ۳٫ Done

  از رفتار کسی خسته شده‌اید؟ نمیتوایند هروز صبح به سرکار بروید؟ اگر این احساس را نسبت به چیزی دارید شما کارتان با آن تمام است (I’m done with it).

  ۴٫ Hundo P

  اگر کاملا با گفته شخصی موافق هستید و ۱۰۰ آن را قبول دارید می‌توانید از این عبارت استفاده کنید (I agree Hundu P). این عبارت اختصار عبارت ۱۰۰ Per cent است و به کاربردن آن می‌تواند در مکالمات‌ دوستانه‌تان جالب باشد.

  ۵٫ Dead/Dying

  این عبارت را با مرگ و مردن اشتباه نگیرید. این کلمه در گفتمان به معنای اظهار تعجب و شگفتی برای اتفاقی که ظاهرا شما را به کشتن دهد چراکه برایتان غم‌انگیز و غیرممکن به نظر می‌رسد.

  ۶٫ Extra

  شاید تنها کلمه‌ای که به سرعت در سال ۲۰۱۹ محوبیت و رواج یافت Extra باشد و به معنای تلاش بالا بیش از توان شخص است.

  ۷٫ Going

  یکی دیگر از اصطلاحات محبوب که در انگلستان رواج بیشتری دارد این کلمه در اشکال مختلف است. برای مثال می‌توانید بجای گفتن I’m going to Nando’s از عبارت I’m going Nando’s استفاده کنید.

  فراموش نکنید اصطلاحات عامیانه در عین سادگی می‌تواند گمراه کننده باشد و استفاده از آن در موقعیت‌های نامناسب ممکن است شخصیت‌تان را زیر سوال ببرد. برای یادگیری بیشتر اصطلاحات می توانید به بخش های دیگر مقالات نیز مراجعه کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  0 پاسخ

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *