تبریک تولد انگلیسی - تبریک تولد به انگلیسی - سلاک و احوال پرسی انگلیسی

آیا می توانید به کسی تبریک تولد به انگلیسی بگویید؟ روزهای تولد سالی یک‌بار می ‌آیند و  می روند. زمانی که یک فرد خاص (دوست، همسر، خانواده) در زندگی تان وجود دارد که می خواهید توجه خود را نسبت به وی ابراز کنید، یا دوست و همکاری که نیاز دارید تا به طور معمولی و کمی جدی به او تبریک تولد بگویید. مهم ترین راهکار و البته ساده ترین آن گفتن تبریک تولد به انگلیسی به اوست.

گاهی اوقات انتخاب جملات و کلمات انگلیسی تولدت مبارک یا اس ام اس تبریک تولد به انگلیسی غیر کلیشه ای و خاص می‌تواند سخت باشد. در اینجا چند نقل‌قول و جملات ویژه و غیر تکراری برای تبریک تولد به انگلیسی، آورده شده‌ است. شما می‌توانید یک یا دو مورد از آن ها را روی یک کارت بنویسید یا در روز تولد دوست یا همسرتان به وی هدیه دهید.

چند جمله کوتاه و رایج برای تبریک تولد به انگلیسی

برخی جملات در ادبیات و گویش انگلیسی برای تبریک تولد به انگلیسی رایج ترند. گویی مانند سلام و احوال پرسی انگلیسی هستند. این جملات تبریک تولد به انگلیسی (به همراه معنی) که شاید با برخی از آنها آشنایی نداشته باشید شامل موارد زیر هستند:

With a little advance I wish you a happy birthday and a lot of good things

تولدی شاد، پیشرفت و آرزو های خوب رو برایت خواستارم.

We wish you a happy birthday and many more years among us

برایت تولدی شاد و زندگی طولانی را آرزومندم.

I want to wish my colleague a happy birthday

برای همکارم تولدی شاد رو آرزو می کنم.

On behalf of everyone in this firm, I would be happy to wish him a happy birthday

به نمایندگی از همه در این شرکت، تولدتو تبریک میگم.

Let me take this opportunity to wish you all a happy birthday

بگذارید از این فرصت استفاده کنم و برای همه شما تولدی شادی رو آرزو کنم.

 

تبریک تولد به انگلیسی با توجه به سن شخص

تبریک تولد به انگلیسی با توجه به اینکه سن شخص مقابل را می دانیم و قصد داریم با کمک سن به او حس بهتری القا کنیم و نشان دهیم که جملات تبریک تولد را از جایی برنداشته یا با جملات ساده و سرسری تولد او را تبریک نگفته ایم، بسیار کمک کننده اند. شما با بررسی جملات زیر می توانید تنها با تغییر عدد یا پیدا کردن جمله مناسب برای توصیف و بیان انگلیسی تولدت مبارک به او حس بهتری القا کنید. برخی از این جملات ته مایه طنز نیز دارند.

Twenty-one is the age of responsibility. Give it a few months and you will be wondering why you are in such a hurry to get here. Happy birthday

بیست و یک سالگی سن مسئولیت پذیریه. چند ماه که بگذره تعجب میکنی که چرا برای رسیدن بهش عجله داشتی! تولدت مبارک