انجام پایان نامه ارشد و دکترا مهندسی کامپیوتر با کیفیت بالا و بارعلمی زیاد از کارهای مهم هر دانشجو پس از فارق التحصیل شدن می باشد اما نوشتن پایان نامه کاری زمانبر، سخت و دارای حساسیت و دقت بالاست و از طرفی رشته مهندسی کامپیوتر، رشته ای پرطرفدار است و بازار کار خوبی دارد و با توجه به تاثیر انجام بک پایان نامه قوی بر میزان ادامه تحصیل و موفقیت شغلی، استفاده از تجربیات و آموزش های متخصصین و مشاوران خبره محسوس است.

در واقع آگاهی و تجربه درست از اجرای قوانین نوشتن پایان نامه و به حداقل رساندن خطاهای احتمالی، میزان موفقیت شما را بیشتر میکند.

همچنین تمامی دانشجویان پس از اتمام دوران ارشد و دکتری در رشته مهندسی کامپیوتر با انتخاب موضوع پایان نامه مواجه می شوند و پایان نامه پژوهشی است که بر مبنای یه سوال انجام می شود.

به همین دلیل در کافه یادداشت، مشاوره و انجام پایان نامه شما را در مقطع ارشد و دکتری در رشته مهندسی کامپیوتر انجام میدهیم

روال انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی کامپیوتر

برای نوشتن پایان نامه ارشد و دکترا با هر گرایشی ملزم به رعایت اصول آن هستیم که به صورت خلاصه بیان می کنیم:

  • انتخاب موضوع 

دانشجو باید با توجه به علاقه و توانایی خود و با مطالعه پایان نامه های پیشین، موضوع خود را مشخص کند.

  • اطمینان از تکراری نبودن موضوع پایان نامه مهندسی کامپیوتر

تکراری نبودن یکی از نگرانی های دانشجویان است؛ شما می توانید به راحتی و با مراجعه به سایت ایرانداک از یونیک بودن موضوع پایان نامه خود مطمئن شوید.

پس از انتخاب موضوع و تایید آن توسط استاد راهنما، نوبت به نوشتن پروپوزال می شود و معمولا هر دانشگاه، اصول خاصی را برای نوشتن پروپوزال به دانشچویان خود ارائه می دهد.

انجام پایان نامه ارشد و دکترا مهندسی کامپیوتر

فصل بندی پایان نامه 

در فصل بندی پایان نامه معمولا هر دانشگاه اصول خاصی را برای انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر دارد؛ بنابراین دانشجویان پیش از آغاز باید تمام اصولی که توسط دانشگاه ارائه می شوند را با دقت مطالعه کنند، البته این قواعد در کلیات یکسان هستند ولی در جزئیات متفاوتند.

  •  مقدمه 

فصل اول پایان نامه مقدمه است و دانشجو باید کلیات طرح خود و دلایل انتخاب طرح را توضیح دهد.

  • پیشینه تحقیق 

معمولا قبل از انجام پروژه توسط ما اشخاص درباره موضوع ما تحقیق و پژوهش کرده اند در این قسمت پایان نامه باید درباره تحقیقات قبلی که توسط موضوع ها انجام شده پرداخته شود.

  • روش تحقیق 

فصل سوم پایان نامه به روش تحقیق خلاصه می شود. در این فصل دانشجو به طور دقیق روش انجام دادن پژوهش خود را شرح می دهد. روش انجام داده هایی که توسط دانشجو استفاده شده و فرمول های پرسش نامه باید به طور کامل مشخص شود.

  • نتایج 

در فصل چهارم پایان نامه مهندسی کامپیوتر، باید تمامی منابعی که از آن در انجام این پژوهش استفاده کرده است؛ ذکر شود.

  • بحث و پیشنهادها 

درفصل پنجم معمولا جمع بندی پایان نامه انجام می شود و باید نتیجه تحقیقات مقایسه شود و مزیت های آن ذکر شود.

  • جلسه دفاع از پایان نامه 

در جلسه دفاع باید تمام تلاش ها و پژوهش های دانشجو به صورت کوتاه در حضور اساتید ارائه شود و تسلط حرف اول را می زند و دانشجو باید به بهترین شکل ممکن تحقیق خود را ارائه دهد و این جلسه،دانشجو باید آماده پاسخگویی به تمامی سوالات داوران و سایر دانشجویان را به صورت کاملا علمی داشته باشد. نحوه ی ارائه پاورپوینت از موضوعات پراهمیت دفاع است.و پاورپوینت باید حرفه ای باشد و ازمتن های خلاصه در آن استفاده شود و همچنین توضیحات باید تکمیل کننده متن ها باشد. استفاده از اشکال و تصاویر نیز تاثیر بسزایی در جلب توجه حاضران دارد.

انچام پایان نامه مهندسی-سفارش پایان نامه ارشد

انتخاب موضوع پایان نامه ارشد کامپیوتر

 

انتخاب موضوع برای پایان نامه ارشد مهندسی کامپیوتر

 

برای سفارش می‌توانید از طریق فرم زیر در بهترین سایت ترجمه و مشاوره پایان نامه ثبت سفارش کنید

 

 

سفارش پروژه دانشگاهی

  • مثلا: پایان نامه - ترجمه
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *