مشاوره پایان نامه

مشاوره پایان نامه و پروپوزال

پروپوزال و پایان نامه به عنوان حسن ختام و نقطه پایانی تحصیلی در مقطع ارشد یا دکتری است، برای همین انجام دادن آن به نحو حسن می تواند برای همیشه آینده کاری دانجشو یا تضمین نماید. به بیان دیگر کلید موفقیت و ضامن آینده کاری هر دانشجو پایان نامه یا رسالی است که انجام می دهد. اما از طرفی یکی از چالش های بزرگ دانشجویان در طول سالهای تحصیل پایان نامه است. تیم علمی و پژوهشی کافه یادداشت مفتخر است با کمک اساتید و دانشجویان خبره در تمامی مراحل ارائه پروپوزال و پایان نامه همانند یک دوست و مشاور در کنار شما عزیزان باشد.

مشاوره پایان نامه یکی از دغدغه های اصلی دانشجویان در مقطع ارشد و دکتری است. تیم کافه یادداشت به عنوان بهترین سایت ترجمه تخصصی با کمک تیم مجرب و متخصص اش به صورت حرفه ای در حوزه مشاوره پایان نامه فعالیت دارد. متخصصان تیم کافه یادداشت به عنوان مشاور پایان نامه در تمامی رشته های دانشگاهی نظیر دندان پزشکی، برق و قدرت، معماری، حقوق و… آماده همکاری با دانشجویان عزیر هستند. گفتن این موضوع خالی از لطف نیست که استادان و مشاوران بخش پایان نامه کافه یادداشت از سرتاسر کشور با تیم کافه یادداشت همکاری می کنند.

از جمله خدماتی که تیم کافه یادداشت در حوزه مشاوره پایان نامه ارائه می دهد می توان به مشاوره در تعیین موضوع و ارائه موضوعات پیشنهادی در حوزه مورد نظر دانشجو، دانلود و ترجمه مقالات بیس پایان نامه برای شروع فرآیند پایان نامه توسط دانشجو، تهیه پاورپوینت پایان نامه، تحلیل داده های آماری تهیه شده توسط دانشجو با نرم افزارهای تخصصی نظیر SPSS، Smart PLS, Lisrel و… اشاره کرد. به بیان دیگر می توان گفت تیم مشاوره پایان نامه سایت ترجمه آنلاین کافه یادداشت می تواند در تمامی مراحل پایان نامه و در تمامی رشته ها به عنوان یک دوست همراه دانشجویان عزیر به صورت غیرحضوری و آنلاین در سراسر کشور باشد.

تیم علمی و پژوهشی کافه یادداشت با بهره گیری از استادان و دانشجویان شاخص دانشگاه های کشور قادر است در تمام رشته های دانشگاهی به دانشجویان مساعدت برساند. از جمله خدماتی که کافه یادداشت در این زمینه قادر به انجام آن است می توان به مشاوره در انتخاب موضوع و ارائه موضوعات پیشنهادی، ویرایش و مشاوره در انجام پروپوزال، ارائه مقالات بیس برای موضوعات پروپوزال، ارائه پاور پوینت از نکات کلیدی پروپوزال، خلاصه سازی مقالات بیس و اصلی بکارفته در پروپوزال، ویرایش قالب پایان نامه، اصلاح پایان نامه و جمع آوری داده های و پرسشنامه، استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه تخصصی مقاله استخراج شده از پایان نامه به زبان های انگلیسی و فرانسوی و حتی سابمیت مقالات ISI در ژورنالهای داخلی و خارجی اشاره کرد.

تیم کافه یاداشت این افتخار را دارد که در تمامی مراحل انجام پروژه های دانشگاهی همانند یک دوست همراه و مشاور شما باشد. نکته حائز اهمیت اینکه تمامی همکاران و اعضای تیم کافه یادداشت پس از طی کردن آزمون های تخصصی جذب تیم بزرگ کافه یادداشت شده اند. برای تماس با مشاوران کافه یادداشت لطفا به بخش تماس با ما یا ثبت سفارش مراجعه کنید.